1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Ben aptal bir sarışın değilim
Ben aptal bir sarışın değilim

Ben aptal bir sarışın değilim

Güzel Sarışın imajı hakkında yorum yaparak kendisi hakkında önyargılı davranıldığını söyledi

A+A-

35 yaşındaki sosyetik ünlü Paris Hilton Galore dergisine verdiği röportajda, “Benimle henüz tanışmamış biri, hakkımda otomatik olarak yanılıyor. İşim hakkımda konuşmak üzere toplantı odasına girer girmez benim, düşündükleri gibi aptal bir sarışın olmadığımı anlıyorlar” dedi.

Galore dergisinin yeni sayısı için kapak pozu veren Hilton, hiç estetik müdahale yaptırmamasından dolayı mutlu olduğunu söyledi. “Tamamen doğal oluşumla gurur duyuyorum” diyen Hilton, “Kendimden memnunum” şeklinde konuştu.
2003 ile 2007 yılları arasında Nicole Richie ile birlikte The Simple Life adlı reality şov programında yer alan Hilton, artık bu tarz programlarda yer almayacağını söyledi. “Şu anda benim hayatımın önceliği değil. Farklı reality şovlar için her gün teklif alıyorum ama işime ve markama odaklandım” şeklinde konuştu.

Hilton, “Yine de konsepti beğenirsem üzerinde düşünürüm” dedi. Hakkında çok fazla dedikodu yapıldığını söyleyen Hilton, “Çok tuhaf yalanlar yazıldı benim için. Onlardan en garip olanı Michael Jackson’la ilişkim olduğu yönündeydi” şeklinde konuştu.