1. YAZARLAR

  2. Ayşe Baltacı

  3. GÜZELLİK İÇİMİZDE
Ayşe Baltacı

Ayşe Baltacı

Yazarın Tüm Yazıları >

GÜZELLİK İÇİMİZDE

A+A-

Güzellik her çağda, her yaştaki kadın için oldukça önemlidir. Güzelliğine önem veren kadınlar, cildine kaşına kirpiğine tırnaklarına ve tüm vücuduna özen gösterir  , moda trendlerine ve makyaj modellerine dair her zaman  araştırma içerisine girmek zorundadır. İzmirin  kızlarının güzel olmasının nedeni  bakımlarına önem vermelerinden kaynaklanır.

 Güzel olmanın yolunun zayıf ve fit bir fiziğe sahip olmaktan geçer  .. İzmir’de pek  çok güzellik merkezi var  ,ancak @helenestetikizmir salonumuzu daha faydalı olması için bostanlıya taşıdık. kaliteli hizmet ve yeniliklerle bostanlıda siz degerli müşterilerimiz ile tanışana kadar ziyaretlerini bekliyoruz .. streten ve günümüz yoğunlugundan kaynaklanan dökülen kaşlarınızı phibrows artis ve usta öğretici ayşe baltacı istediğiniz ve yüz şeklinize uygun altın oranla hatlarınızı belirleyerek yüzünüze en uygun kaş çalımasını yapıyoruz. daha önceden başka bir yere yaptırmıştım .Ancak makine ile yapılan bir işlem olduğu için.

 Daha sonradan rengi aktığı için  tekrar yaptırmaya çok korkan kişilerin kaşlarını düeltiyoruz dünyada bir numara olan phibrows kademi branco babic liderliğinde en iyi ve kaliteli calışmaları gerçekleştiriyoruz .  Yaptırdığımız  ipek kirpiklere ise mascara sürmeden güzel bir görünüme sahip olursunuz . Ayrıca Dermoroller,  ,Kimyasal Peeling ,Kirpik Liftingi ve Protez tırnak işlemleri ile de hizmet veren  helen estetik  Bostanlı’da hem harika bir çalışan kadromu  ile karşılaşacaksınız,hem de uygun rakamlarla kaliteli hizmet alacaksınız. helen estetik güzellik merkeznin kurucusu ayşe baltacı yı tanıdıktan sonra helen estetik sizler için vazgeçilmez olacaktır. herkezi bekliyoruz...

Önceki ve Sonraki Yazılar