1. YAZARLAR

  2. Funda Küçük

  3. HERA'NIN MUCiZE HİKAYESİ...
Funda Küçük

Funda Küçük

Yazarın Tüm Yazıları >

HERA'NIN MUCiZE HİKAYESİ...

A+A-

Besleme bölgesinde elime doğmuştu. Bütün kardeşleri ölmüş, geriye iki kız kardeş kalmışlardı. Kocaman kız olup yaşına girmişlerdi ki , bir gün besleme esnasında gördüm ki kuzum ayakta duramıyor , sallanıyor, düşüyor . Distemper lanet olası illet hastalık . Hemen barınağa götürdük ve tedavisine başladık . Hergün düzenli ilaçlarını içirmemize rağmen, durumu bırakın iyileşmeyi daha da kötüye gitti. Maalesef artık ayağa dahi kalkamıyordu ,  yatak yaraları oluşmuştu.Distemper artık felce dönüşmüştü .

Hergün sabah akşam barınaga gidip yemeğini yediriyor , suyunu içiriyor , yürütmeye çalışıyor, ilaçlarını içiriyordum . O benim biricik kızımdı. 

Bana bakarak öyle bir yaşamak istiyorum dedi ki , inandım gözlerine daha öncekiler gibi 

Söz verdim , yaşatmak için elimden geleni yapıcam diye. Aydın küçük bir yer , kime gitsem mümkün değil tedavisi , acı çektirme  hayvan uyutalım dediler . 

Kabul etmedim ,HERA yasamak istİyorum demişti bir kere . Bende ona söz vermiştim ne gerekiyorsa yapacağıma . Hemen ilan açtım . Durumu anlattım , tüm Türkiye'ye yalvardım . Sonra bir melek cıktı, gizli bir melek , ben sponsor olurum dedi. Özel taksi gönderdi ve apar topar Istanbula bu işte uzman Türkiye'nin en iyi kliniklerinden birine aldırdı. Tam 4 ay özel tedavi uygulandı . Ardından 6 ay da klinik sonrası özel pansiyonsa tedavisi devam etti. Öyle sevgi ile tedavi edildi ki , iyileşti kızım .

Sonra da  istanbuldan Antalya'ya yolculuk etti. Nereye mi ??? Ömürlük yuvasına ....

Daiza Kontes annesi ona yuvasını açtı .

Kızımız Hera yaşamak istedi , biz de ona inandık ve elimizden geleni yaptık .

Yaşamak her canlının hakkıdır , yeter ki onların gözlerinden ne demek istediğini anlayın Bir mucizeye daha vesile olmanın mutluluğu ise hiç bir paraya değişilmez.

Yeni yuvanda mutlu ol Hera 

14937164_10154208737753068_613578530_n.jpg

Önceki ve Sonraki Yazılar