1. HABERLER

  2. TEKNOLOJİ

  3. İzmir'in İçerik Ajansı Türkiye'ye Hizmet Veriyor!
İzmir'in İçerik Ajansı Türkiye'ye Hizmet Veriyor!

İzmir'in İçerik Ajansı Türkiye'ye Hizmet Veriyor!

İzmir'de kurulan ve tüm Türkiye'de içerik ajansı hizmeti veren Süper İçerik firması hem uygun fiyatları hem de kaliteli hizmeti ile kısa sürede yüzlerce üyeye binlerce konuda içerik satın alma hizmeti sağlamıştır.

A+A-

İzmir’de içerik ajansı olarak hizmet veren İzmir Social firması bünyesinde çalışan 5 personel ve sayısız online yazarı ile web sitesi sahiplerine büyük kolaylık sağlıyor. Uygun fiyatları ve kaliteli okunabilir içeriği bir araya getiren firma https://supericerik.com adresi üzerinden satışlarını gerçekleştiriyor. Tanıtım yazısı ve sitelerinin blog içeriklerini yazmak için vakti olmayan ya da konu hakkında doğru ve nitelikli seo uyumlu makale yazamayacak olan kişiler bu hizmeti tercih ediyorlar.
Editörlük Hizmetleri de Cabası! 
Şirket aynı zamanda sitelerine giriş yapmak için zaman sorunu yaşayan ya da bu işi profesyonellere bırakmak isteyen kişiler için editörlük hizmeti de gerçekleştiriyor. Girişleri yaparken de Türkiye’de eşi benzeri olmayan bir takip ve rapor sistemi kullanıyorlar. Online takip ekranı diye adlandırdıkları bu rapor sistemi sitenize göz atmadan bile müşteri panelinden kendi sitenize ne yapıldığına dair hizmeti kontrol ve takip etmenizi sağlıyor. Bu da işinizi büyük ölçüde kolaylaştırıyor.
Sitesini firmaya emanet eden kişiler büyük webmaster platformlarında yüzlerce olumlu yorumu da beraberinde bırakmışlardır. Zira sektörde müşteri memnuniyeti bu derece düşükken bunu sağlayan bir firma olması hem şaşırtıcı hem de umut verici. Aynı zamanda firma kökleşmiş kategorilerde hazır makale hizmeti de sunuyor.

İçeriğin yazılmasını beklemeden daha önce yazılmış özgün ve Seo uyumlu içeriği anında satın alıp kullanmak isteyenler için biçilmiş kaftan. Süper içerik sektörde öncü ve kalıcı olmayı hedeflerken aynı zamanda uygun fiyatları ile kullanıcılarını cezbetmeye devam ediyor! Her gün ortalama 100.000 Kelime üretim ile kullanıcılarına hizmet veren Süper İçerik platformu her gün hızlanmaya ve daha çok içerik üretmeye devam ediyor.