1. YAZARLAR

  2. Alihan Zülfikaroglu

  3. SOSYAL MEDYADA İYİ BİR KİTLE OLUŞTURMA:
Alihan Zülfikaroglu

Alihan Zülfikaroglu

Yazarın Tüm Yazıları >

SOSYAL MEDYADA İYİ BİR KİTLE OLUŞTURMA:

A+A-

 

SOSYAL MEDYADA HER PLATFORM'DA AKTİF OL;

-İnstagram,facebook,twitter,snapchat,swarm,periscope,scorp

Peki napmalıyız?

-İnstagram'da karşılıklı insanları takip ederek,takipten çıkarak ve bu işlemi sürekli tekrarlayarak belirli bir kitleye ulaşmalıyız.

-Facebook'ta fazla arkadaş edinerek iyi bir kitle oluşturmalıyız ve bu arkadaşlar tamamen aktif ve facebook'u sürekli kullanan kişilerden oluşmalıdır.

-Twitter'da öncelikle aktif ve organik takipçisi olan kullanıcıları bulup, onları takip eden kişileri takip edip takipçi sayımızı artırarak belirli bir kitleye ulaşmalıyız.

-Snapchat'te kullanıcı adımızı sosyal medya hesaplarında,platformlar'da paylaşarak kitle edinip attığımız ve yüklediğimiz snapler ile o kitleyi dahada büyütebiliriz.

-Swarm'da ise sürekli yeni ve çok kişinin olduğu yerlerde check-in yaparak gerek ordaki kişileri ekleyerek ordanda bir kitle oluşturmamız mümkündür.

-Periscope'de ise ilgi çekici yayınlar yaparak ve kitlesi büyük yayın yapan kişilerin yayınlarına katılıp, o yayınlara yorum yaparak kitlemizi büyütmekte fayda var.

-Scorp'ta ise hiç kimseyi takip etmeseniz bile size bağlı olarak bir kitle oluşacaktır. Yeterki ilgi çekici ve gündemdeki konuyla ilgili ilgi çekici scorplar paylaşın ve bu kitle çok işe yarayacaktır.

Burda çoğu platformlarda oluşan kitlelerden bahsettik belkide bunları topladığınızda yüzbinler, milyonlar edecek. Toplu düşünmekte fayda var

Önceki ve Sonraki Yazılar