1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Tatil çantanızı hazırlarken Fresh’n Soft İntim’i unutmayın!
Tatil çantanızı hazırlarken Fresh’n Soft İntim’i unutmayın!

Tatil çantanızı hazırlarken Fresh’n Soft İntim’i unutmayın!

Çantanızdaki pratik temizlik…

A+A-

Güneş etkisini hissettirmeye başladı. Deniz, güneş, kum tatil planlarımızın bir parçası… Tatil alışverişi yapmaya başladık bile. Valiz hazırlamak hem zevkli hem de zor… Hazırlık yaparken pratik ama bir o kadar da hijyenik ürünlerin yanımızda olmasını istiyoruz. Fresh’n Soft’un intim seyahat paketi tam size göre… Tatilde, dışarıda rahatlıkla kullanabilen intim mendiller kadınlara ihtiyaç duyduğu her an pratik hijyen sunuyor.

Çantanızdaki pratik temizlik…

Dışarıda ve tatilde hijyen konusu hepimizi düşündürüyor. Fresh’n Soft, intim temizleme mendilleri bu konuda bizlere en pratik çözümü sunuyor.

Laktik asit ile yararlı mikroorganizmaları koruyan ve zararlı mikroorganizmaların oluşumunu engelleyen intim temizleme mendilleri, genital bölge hassasiyetine uygundur. Özel formülünde bulunan salyangoz salgısı allantoin, cildi nemlendirerek cildin tahriş olmasını engelliyor. Papatya özü cildi rahatlatarak kolay kullanıma yardımcı oluyor.

 

10’lu ve 20’li mendil paketleri seçeneği ile satışa sunulan intim Temizleme Mendili, aynı ürünle farklı ihtiyaçları karşılıyor. İçinde 10’lu mendil bulunan sachet paketi evlerinizde rahatlıkla kullanabilirken, 20’li seyahat paketi ise çantada taşınabilir formu ile her zaman yanınızda…