1. YAZARLAR

  2. Damla Balcı

  3. VİCDANSIZLIK!
Damla Balcı

Damla Balcı

Yazarın Tüm Yazıları >

VİCDANSIZLIK!

A+A-

Bu hafta size Sosyal Medya’da karşıma çıkan bir caniliği anlatacağım sevgili okurlar. Gördüklerim fotoğraftı fakat insanlık dışı fotoğraflardı.

Bazen düşünmekle kalmıyorum buna inanıyorum insanoğlu korkulacak bir tür varlık çeşidi. Vahşet, cinayet, taciz, tecavüz, dayak bütün bunları hem kendimize yapıyoruz hem de yetmezmiş gibi dilsiz varlıklara yani hayvanlara yapıyoruz. 

Antalya’da insanlıktan çıkmış yobaz birileri bir köpeğin boynunu kırıp bacağından asmışlar. Bu nasıl bir vahşettir. Bu nasıl bir insanlığını yitirmişliktir hiç anlamıyorum. Neydi bu insafsızlığı bu hayvana yaparken amacın neydi yani…

yyyyyyyyyyh.png

Bu yüzden endişeliyim, gelecek adına çok endişeliyim. Hayvanlar için, ağaçlar için, kadınlar için ve tabii çocuklar için. Bu yüzden korkuyorum iyice yobazlaşmak adına emin adımlarla ilerleyen bu milletten. İnsan diyemiyorum bu hayvana bu caniliği yapanlar insan olamaz. Kesinlikle ve kesinlikle bunu yapanlar bulunmalı ve hak edilen cezaya tabii tutulmalılar.  

Dokunmayın kadına, çocuğa, kediye, köpeğe kısaca savunmasız olan hiçbir kimseye dokunmayın. Bugün dilsiz oldukları için konuşamayan kendilerini savunmayan bu köpekler, kediler kısaca insanoğlunun acımasız ellerinde can veren bu varlıklar yarın sizden hesap soracaklar. Lütfen düşünün, bugün atacağınız her adımın yarın sizin önünüze ne gibi sorunlar çıkaracağını düşünerekten hareket edin. Bir şey yapmadan önce ya da bir hataya koşmadan önce defalarca düşünün…

Ve lütfen dokunmayın!!!

Kadınlara, çocuklara ve hayvanlara dokunmayın!

O pis ellerinizi masum bedenlerden çekin artık!

Önceki ve Sonraki Yazılar