![120 BİLİM İNSANI KUŞADASI’NDA BİR ARAYA GELDİ](https://www.medyaege.com.tr/d/news/47972.jpg)
120 BİLİM İNSANI KUŞADASI’NDA BİR ARAYA GELDİ
Avrupa Serbest Radikaller Araştırma Derneği, Bitki Oksijen Grubu tarafından düzenlenen Plant Oxygen and Nitrogen Species (POG) 2017 Toplantısı, Kuşadası'nda yapılıyor
18 farklı ülkeden 120 bilim insanının katılımıyla Pine Bay Holiday Resort’ta başlayan toplantı için Kuşadası Belediyesi tarafından bir kokteyl gerçekleştirildi.
Güvercinada’da düzenlenen kokteyle Kuşadası Belediye Meclis Üyesi Canan İnanç, Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. İsmail Türkan ve toplantıya katılmak üzere dünyanın farklı ülkelerinden gelen bilim insanları katıldı. Organizatörlüğünü Claros Tour'un yaptığı, Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Prof. Dr. İsmail Türkan başkanlığında gerçekleşecek olan POG 2017 Toplantısı’nda "Bitkilerde Oksijen, Azot Türleri" ve "Bitkilerin Moleküler Yapıları" gibi konularda çeşitli sunumlar yapılacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.