1. YAZARLAR

  2. Adnan Koç

  3. 15 TEMMUZ BAŞIMIZDAKİ BELA...
Adnan Koç

Adnan Koç

Köşe Yazarı
Yazarın Tüm Yazıları >

15 TEMMUZ BAŞIMIZDAKİ BELA...

A+A-

15 TEMMUZ ve TÜRKİYE GERÇEKLERİ ;  

 Anlamamız gerekenleri doğru görür ve anlarsak , Resimdeki figüranların pozisyonlarını net görür ve anlarız.!!!          FETÖ , Ergenekon ve türevi davalarda, Türk Milletinin milli unsurlarına operasyon yaptı. Kumpas kurarken CİA’dan eğitim aldı. Aldırıldı. Yaptıkları operasyonlar hakkında ABD Konsolosluğu’na giderek bilgi verdiler. Yani, cahil cesaretiyle açıktan CİA için ajanlık yaptılar. CİA adına milli unsurlara tuzak kurdular.
Şirketlere çöktüler. İnsanların yatak odalarına kameralar koydular. Ahlaksızlığın her türünü uyguladılar. Acımasızlıklarıyla, kumpaslarıyla büyük bir nefret topladılar. 
Hiçbir istihbarat örgütü ve yabancı devlet, vaz geçmediği bir ajan örgütü; Deşifre ederek, aşağılayarak, fahişe gibi kullanmaz. Kullanıyorsa, operasyon çift taraflı yürüyor demektir.                                                                                                                            
  Küresel güç efendileri dünyayı yeniden şekillendiriyor. Türkiye’ye yeni plana göre elbise biçiliyor. Devlet Bahçeli’nin birden değiştiğini düşünenler yanılıyor. Soğuk savaş döneminde görev alanlar, soğuk savaş sonrasında tasfiye ediliyor. Soğuk savaş sürecinde komünizme karşı din ve milliyetçilik kullanılıyordu. Soğuk savaş döneminin bitmesiyle ikisine de ihtiyaç kalmadı. Üstelik bu süreçte alt kesim projeyi bilmediği için oyunu çok ciddiye alıyordu. Bu durumda, kontrol edilemeyen gerçek milliyetçiler yetişiyordu. Küresel elit bu durumu engellemek istiyor.                                                                                                                                
 Milli unsurlar küresel çete için tehlike demektir. O nedenle de her darbe döneminde ordu ve bürokrasiden milli unsurlar temizlenir. Bu gerçeğin üstü de özenle örtülür. Siyasilerin ağlaşmasından diğer sesleri duyamayız.                                                                                     
Görev adamı Bahçeli, yeni şartları kabul etmiş olmalı ki, partiyi tasfiye etme görevini aşkla yürütüyor. Referandum sürecine destek veren Bahçeli ve ekibi, yeni düzene alan açıyor. Bu gerçeği söyleyemedikleri için de, davranışlarına gizem katıyor. Bazı saflar da bu gizeme anlam katarak, milli bir devlet meselesi sanıp, destek veriyor.
Türk Müslümanlığı AKP üzerinden ,  MHP ve TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİ BAHÇELİ üzerinden tasfiye ediliyor...                                                       
 Gerisini düşünmek bile istemiyorum.!!!   

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.