AK Partili Çankırı, Konak’ta halkla buluştu

AK Partili Çankırı, Konak’ta halkla buluştu

Seçimlerde verdiği sözü yerine getiren AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, verdiği halk günü müjdelerine Konak’tan başladı.

AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, AK Parti Konak İlçe Başkanlığı’nda vatandaşlar ile buluştu. Seçim döneminde verdiği sözlerden olan ‘her ilçede halk günleri yapacağı’ müjdesini ilk olarak Konak’ta gerçekleştiren Bölünmez Çankırı, sınırlı süre içerisinde çok sayıda vatandaş ile görüştü. 

SÖZÜMÜZÜ TUTMAYA KONAK İLE BAŞLADIK

AK Parti Konak İlçe Başkanı M. Sait Başdaş ile birlikte vatandaşların sorunlarını dinleyen Bölünmez Çankırı, milletin hizmetkarı olduklarını belirterek şunları söyledi: “İzmir’de yaşayan tüm vatandaşları kapsayıcı bir anlayışla hizmet vermek için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Seçim döneminde vatandaşlarımıza her ilçede halk günü yapacağız diye söz vermiştik. Seçimden sonra çok yoğun bir gündemimiz vardı. Yapılması gereken işlerimizi öncelikle yapmak durumundaydık. Bu arada da vatandaşlarımıza teşekkür etmeyi de unutmadık. Gittiğim her ilçeye tekrar giderek bizlere oy veren ya da vermeyen herkese teşekkür etmeyi de ihmal etmedik. Bildiğiniz üzere ekim ayının başında Gazi Meclisimiz de açıldı. 27. Dönem’de Gazi Meclisimiz de İzmir Milletvekili olarak bulunmanın ve çalışmanın gururunu yaşıyorum. Meclis çalışmalarının ardından vatandaşlarımızla buluşmak istedik. Çünkü AK Parti olarak bizler Cumhurbaşkanımızın da yaptığı gibi verdiğimiz sözleri yerine getiren bir teşkilatız. Her ilçede halk günü yapacağız sözüne ilk olarak Konak ilçesinden başladık.”

EN BÜYÜK GÖREVİMİZ MİLLETİ DİNLEMEK

Bölünmez Çankırı, her vatandaşımız için ulaşılabilir siyasetçiler olduk bundan sonra da öyle olacağız diyerek sözlerine şöyle devam etti: “İnsanlara sürekli olarak samimi ve güler yüzle yaklaşarak, onların dertlerine derman olmak için elimizden ne geliyorsa onu yapmaya her daim hazırız. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın da dediği gibi ‘Halka Hizmet Hakk’a Hizmettir’ düsturu ve bilinci ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Konak İlçesinde vatandaşlarımız ile buluşup onların dertlerini dinlemek bizlerin en büyük görevlerinden bir tanesidir. Bizler milletimiz için gece-gündüz demeden çalışmak durumundayız. Çünkü milletimiz bizden hizmet beklemektedir. Onlara layık olan hizmeti verebilmek içinde milletvekilleri olarak durmadan yorulmadan çalışmak durumundayız.”

HER İSTEĞİ DEĞERLENDİRECEĞİZ

İlçelerde gerçekleştirdikleri halk günleri vesilesi ile vatandaşlarla daha yakın temas kurabildiklerini dile getiren Bölünmez Çankırı, “Halk günlerinde vatandaşlarımızın dertlerini dinleyip, bilgi alışverişi yapıyoruz. Vatandaşlarımızın istek ve önerilerini dikkatle dinleyip not alıyoruz. Bizleri Gazi Meclisimize vekil olarak gönderen milletimizi dinlemek boynumuzun borcudur. Mardin’de yaptığımız halk günlerinde de bu sistemin faydalarını sahada çok fazla hissetmiştik. Vatandaşımıza değer veren bu sistemin geri bildirimleri her zaman olumlu yönde oluyor.

Vatandaşlarımız kendisinin dinlenildiğini görünce çok memnun kalıyor. Seçimden seçime sadece oy istenmediğini her zaman vatandaşlarla birebir diyalog halinde olunduğunu milletimiz halk günlerinde bir kez daha canlı şahit olarak görüyor. Konak’ta yapmış olduğumuz halk gününde bizleri görmeye gelen vatandaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Bizlere öneri, istek ve şikayette bulunan vatandaşlarımızın her türlü isteğini en iyi şekilde değerlendireceğimizden hiçbir vatandaşımızın şüphesi olmasın. Bir sonraki halk gününde aynı coşku ve heyecan ile başka bir ilçemizde vatandaşlarımız ile buluşmaya devam edeceğiz” dedi. 

VEKİLLERİMİZİ HALKIMIZLA BULUŞTURACAĞIZ

AK Parti Konak İlçe Başkanı M. Sait Başdaş’ta Konak’ta Ceyda Bölünmez Çankırı vekili ağırlamaktan dolayı büyük onur duyduklarını belirterek, “Vatandaşlarımız seçimden sonra bizlere ısrarla halk gününün ne zaman yapılacağını soruyordu. Vekillerimizin yoğun programlarından dolayı ancak başlayabildik. İlk olarak pozitif ayrımcılık yaparak Ceyda Vekilimiz ile halk gününü gerçekleştirdik. Vatandaşlarımızın sorunlarını dinleyen ve ilçemizde onlarla buluşan vekilimize Konak teşkilatı olarak teşekkür ediyorum. İnşallah önümüzdeki günlerde diğer vekillerimizi de Konak’ta halkımızla buluşturacağız” diye konuştu. 
 

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.