Asma Bahçeler'de Kişisel Gelişim Günleri

Asma Bahçeler'de Kişisel Gelişim Günleri

Tanyer İnşaat'ın prestij projesi Asma Bahçeler, Kişisel Gelişim Uzmanı İkbal Kaya'yı, 14 ve 28 Mayıs tarihlerinde site sakinleri ve kişisel gelişim meraklılarıyla bir araya getirecek.

Kişisel Gelişim Uzmanı İkbal Kaya, “Geçmişi Serbest Bırak Özgür Kal” temasıyla 14 Mayıs'ta düzenlenecek ilk etkinlikte, insanın geçmişe takılı kalmayı bırakarak geçmişin yükünden kurtulduğunda iyileşmenin kendiliğinden başlayacağını anlatacak.

Affetmenin önemine de değinilecek etkinlik hakkında bilgi veren İkbal Kaya, “Affederek kendinizi gelecekte karşılaşılması muhtemel onlarca sağlık probleminden kurtarmış olursunuz. Kanser, ülser, reflü, sinirsel rahatsızlıklar, mide ve sindirim problemleri, hafızayla ilgili sorunlar, cilt sorunları ve daha birçok sağlık sorununa dur demiş olursunuz” dedi.

Kaya, etkinlikte amaçlarının katılımcıları geçmişin yükünden, keşkelerinden, pişmanlıklarından, suçlamalarından, “Ah şimdi ki aklım olsaydı! konumundan” özgür bırakarak, fiziksel, ruhsal ve duygusal iyileşmeyi sağlamak olduğunu belirterek, etkinliğin affetme meditasyonu ile son bulacağını hatırlattı.

Asma Bahçeler'de 28 Mayıs'ta düzenlenecek ikinci etkinlikte de, “Yeniye Yer Aç/Anı Yakala Değişimin Gücü” teması işlenecek.

Kaya bu etkinlikte de, geçmişin yükünden özgür kalmayı başarmış katılımcılara, hayatlarına yeni bir sayfayı nasıl açacaklarını anlatıp, onları razı oldukları hayattan çıkarak, istedikleri hayata nasıl geçebileceklerini göstermeyi amaçladıklarını dile getirdi.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.