Başkan Adayı Çayır: İzmir'in ruhunu Bornova'da hissetmek mümkün

Başkan Adayı Çayır: İzmir'in ruhunu Bornova'da hissetmek mümkün

Bornova Belediye Başkan Adayı Cevdet Çayır, İzmir’in ruhunu, İzmir’in bereketini Bornova’da hissetmenin mümkün olduğunu belirterek, "Geniş bir yelpazede projeler geliştiriyoruz’’ dedi.

Mahalli İdareler Seçimlerine yönelik çalışmalarını hız kesemeden sürdüren Cumhur İttifakı Bornova Belediye Başkan Adayı Cevdet Çayır, Atatürk Mahallesi’nde esnaf ve vatandaş ziyaretlerine devam etti. Çayır, Atatürk Mahallesi’nde gerçekleştirdiği ziyaretlerde, mahalle sakinleriyle bir araya gelerek yerel yönetimdeki hedeflerini paylaştı ve onların taleplerini dinledi. Esnaflarla da bir araya gelen Çayır, yerel ekonomiyi canlandırmak ve esnafın sorunlarına çözüm getirmek için vaatlerini sundu.

2.jpg

“İZMİR’İN RUHUNU BORNOVA’DA HİSSETMEK MÜMKÜN”

Her seçim döneminde olduğu gibi, bu sefer de milletin teveccühüne mazhar olmak için gece gündüz demeden çalıştıklarını ifade eden Bornova Belediye Başkan Adayı Cevdet Çayır, ‘’Bornova’nın muhteşem insanlarıyla her gün bir araya geliyoruz. Bornova, İzmir’in incisi, kentimizin huzur ve refahına katkı sağlayan önemli bir ilçemizdir. İzmir’in ruhunu, İzmir’in bereketini Bornova’da hissetmek mümkündür. Mahalli İdareler seçimleri, milletimizin iradesinin en doğrudan şekilde yansıdığı bir süreçtir. Hemşehrilerimizin desteğiyle daha güçlü yarınlara yürüyeceğimize inanıyoruz. Vatandaşlarımızın duaları, bizim en büyük gücümüzdür. İnanıyoruz ki, birlikte omuz omuza vererek, Bornova’mızın geleceğini inşa edeceğiz” dedi.

3.jpg

“ÇEVRE DOSTU ALTYAPI PROJELERİ, YEŞİL ALANLARIN ARTIRILMASI, ATIK YÖNETİMİ GİBİ KONULARA ÖNCELİK VERİYORUZ”

‘’Gelişmiş bir toplum, öncelikle sağlam bir altyapıya ve nitelikli bir hizmet ağına sahip olmalıdır.’’ diyen Cevdet Çayır, ‘’Bu temel ilkeyi benimseyen bir anlayışla, siyasetin yolu hizmet ve eser odaklı bir yönetim anlayışından geçer. Biz, bu ilkeyi benimseyen bir ekiple, değerli vatandaşlarımızın karşısına çıkıyoruz. Hizmet ve eser siyasetinin temelinde, insan odaklı bir yaklaşım yatar. Çünkü siyasetin amacı, toplumun refahını artırmak, yaşam kalitesini yükseltmek ve herkes için eşit fırsatları sağlamaktır. Bu doğrultuda, altyapıdan sosyal hizmetlere, kültürel etkinliklerden çevre düzenlemelerine kadar geniş bir yelpazede projeler geliştiriyoruz. İlk hedefimiz, yaşanabilir bir çevre oluşturmak ve bunu sürdürülebilir kılmaktır. Temiz bir çevre, sağlıklı bir yaşamın temelidir. Bu nedenle, çevre dostu altyapı projeleri, yeşil alanların artırılması, atık yönetimi gibi konulara öncelik veriyoruz. Eğitim ve kültür, toplumların gelişiminde kilit bir rol oynar. Bu nedenle, eğitim kurumlarının modernizasyonu, gençlerin yeteneklerini geliştirecek projelerin desteklenmesi ve kültürel etkinliklerin çeşitlendirilmesi için çalışıyoruz’’ dedi.

4.jpg

5.jpg

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.