![BODRUM MASALI'NIN FERDİSİ PATRON OLDU](https://www.medyaege.com.tr/d/news/48058.jpg)
BODRUM MASALI'NIN FERDİSİ PATRON OLDU
Bodrum Masalı'nda canlandırdığı Ferdi karakteri büyük beğeni toplayan Barış Yalçın pizzacı oldu.
CeyPark Alışveriş Merkezinde "Pizza Picasso" adını verdiği mekanını açan başarılı oyuncu; 'Dizide de bir pizzacı dükkanında pizza yapmıştım.' Bu mekanı açarak en büyük hayallerinden birini gerçekleştirdiğini söyleyen Barış Yalçın çok yakında yeni bir proje ile de ekranlarda olacağının müjdesini de verdi.'
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.