Bornova'daki Gösteride Sürpriz Evlenme Teklifi

Bornova'daki Gösteride Sürpriz Evlenme Teklifi

İzleyiciler arasında bulunan kız arkadaşına sahnede hazırladığı sürpriz ile evlilik teklif etti.

Bornova Belediyesi’nin yıl boyunca düzenlediği hobi ve beceri edindirme kurslarında eğitim gören kursiyerler yıl sonu etkinlikleriyle çalışmalarını sergiliyor. Dramalılar Köşkü’nde açılan sergilerin ardından müzik ve bale kurslarına katılan kursiyerlerin Ayfer Feray Açık Hava Tiyatrosu’nda gerçekleşen gösterileri ise yoğun ilgi görüken, bir de süpriz evlilik teklifine sahne oldu. Bornova Belediyesi Hobi ve Beceri Edindirme Kursları’nda 2 yıldır keman eğitimi alan Gökhan Aydın izleyiciler arasında bulunan kız arkadaşına sahnede hazırladığı sürpriz ile evlenme teklifi etti Etkinliğe katılan Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, kursiyerleri gösterdikleri başarıdan dolayı tebrik etti.

 265541ce-4693-4ea2-b60c-e06d0f80d331

Bornova Belediyesi’nin hobi ve beceri edindirme kurslarında eğitim gören kadın-erkek, çocuk-genç-yaşlı eğitim alan kursiyerler yıl sonu etkinlikleriyle Bornovalılar ile buluştu. Dramalılar Köşkü fotoğrafçılık, seramik, takı tasarım, el sanatları ve resim eğitimi alan kursiyerlerin sergilerine ev sahipliği yaparken, Bornova Ayfer Feray Açıkhava Tiyatrosu’da keman, piyano ve bale gösterileri gerçekleşti. Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila’nın da katıldığı etkinlik Bornovalılar’dan yoğun ilgi görürken, süpriz evlilik teklifine de sahne oldu.

Sahneden evlilik teklifi

Bornova Belediyesi Hobi ve Beceri Edindirme Kursları’nda 2 yıldır keman eğitimi alan Gökhan Aydın izleyiciler arasında bulunan kız arkadaşına sahnede hazırladığı süpriz ile evlilik teklif etti. Yıl sonu gösterileri kapsamında kemanıyla sahne alan ve ‘Bir Kızıl Goncaya Benzer’ adlı eseri seslendiren Aydın, özel olarak hazırlanan pankartı arkasında açtırarak teklifini gerçekleştirdi. Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'nda elektronikçi olarak çalışan Gökhan Aydın’ın yaptığı teklifi hemşire olan kız arkadaşı Rabia Bayram sahneye çıkarak kabul etti. Sahnede duygusal anlar yaşayan genç çift büyük alkış alırken, çok mutlu olduklarını dile getirdi.

Her yaşa müzik eğitimi

Keman kursiyerlerinden Raşit Altınmadenci’de genellikle çocukların ve gençlerin ilgi gösterdiği müzik kurslarının her yaşta insanın yararlanabileceğinin  bir göstergesi oldu. 7’den 70’e her yaştan Bornovalıya açık olan kurslarda 2 yıldır keman eğitimi alan 70 yaşında Altımadenci de ‘Bursalımısın Kadifeli Gelin’ adlı eseri kemanıyla seslendirdi. Emekli olan Raşit Altınmadenci, kemanı çok sevdiğini ve müziğin yaşı olmadığını söyledi.

Müzik eğitimi alan engelli vatandaşlardan biri olan Emir Karadağ’da büyük alkış alan kursiyerlerden oldu. 3 yıldır kurs merkezinde piyano eğitimi alan Karadağ, tek eliyle çaldığı piyonoda ne kadar yetenekli olduğunu herkese gösterdi.

Dramalılar Köşkü’nde sergi

Bornova Belediyesi Hobi ve Beceri Edindirme Kurslar’ndan fotoğrafçılık, resim, takı tasaı, el sanatları ve seramik eğitimi alan kursiyerlerin yıl sonu sergileri ise Dramalılar Köşkü Kent Arşivi Müzesi’nde görücüye çıktı. Birbirinden güzel eserlerin yer aldığı ve özellikle çocukların büyük heyecan yaşadığı sergiler Bornovalılardan yoğun ilgi gördü.

Kurslara ve yılsonu etkinliğine gösterilen ilginin kendilerini mutlu ettiğini ifade eden Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila “Emek veren bütün eğitmenlerimize teşekkür ediyor ve kursiyerlerimize başarılar diliyorum. Vatandaşlarımızı sanata, bilime ve spora yönlendirmek için yaptığımız çalışmalarımız devam edecek” diye konuştu.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.