Deniz Akkaya: Keşke herkes benim kadar cesur olsa

Deniz Akkaya: Keşke herkes benim kadar cesur olsa

Tarafını Seç programında "Şişmanlar da Deniz Akkaya'ya bayılmıyor" diyen Eser Yenenler'e Deniz Akkaya'dan cevap gecikmedi.

Özlem Çelik ve Özcan Maviş’in format sahipliğini yaptığı, Projepark tarafından hayata geçirilen, Buket Aydın’ın sunuculuğunu üstlendiği Tarafını Seç programının geçen haftaki konukları ünlü komedyenler Eser Yenenler ile Ümit Erdim oldu.

Eser Yenerer’e Deniz Akkaya’nın bir dönem yapmış olduğu "Şişmanlar ve çirkinlerle görüşmüyorum" açıklaması hatırlatıldığında "Şişmanlar da Deniz Akkaya'ya bayılıyordu, Allah Allah... Talihsiz bir açıklama. Benim programa geldiğinde Berfu' nun güzelliği ve benim kilolu olmama sinir olmuştu. Kızı bulmuşsun, kendine bakacaksın diye orada da arkada bana bir sinirlendi" diyerek yeni bir tartışmanın fitilini ateşlemişti.

Deniz Akkaya da Eser Yeneler’e “Eser’e Buket’in programda sorduğu soru aslında çok yönlü cevap verilmesi gereken bir sorudur. Öncelikle Eser’ in de söylediği gibi bu mevzu onun programında ortaya çıkmış bir cümledir ama bu cümlenin başı sonu yani giriş gelişme sonucu var Eser’ in bana programda sorduğu soru ve kilo mevzusu erkekler ve ilişkiler üzerineydi ki şu an bunu tekrarlıyorum ben 44 yaşında çocuğun peşinden tek başına koşan, üreten bir anne olarak pek tabii ki kendine iyi bakan sağlığına dikkat eden yani kısaca bilinci yüksek bir erkekle olmak istemem son derece doğal.

whatsapp-image-2021-10-21-at-23-ipaz-cover.jpg

Türlü imkanlarına rağmen hala bedenine acımasızca fast-food sıkıştırarak kendini bir nevi intihara sürükleyen bir adamla birlikte olmam söz konusu değil yani Eser’inde söylediği gibi bu talihsiz bir açıklama değil tam tersine tribünlere oynamak gerçekleri konuşan bir açıklamadır. Keşke herkes benim kadar cesur olsa! Keza kendisinin de belirttiği üzere eşinin yanında sadece görsel olarak kotu durması değil dünya güzeli çocuklarına verimli ebeveynlik için bu şarttır. Dünyanın en iyi sesi kronik kilo problemi olan Adele dahi çocuğu için kilo vermiş ve ne kadar mutlu olduğunu anlatıyor. Bana güvenmiyor iseniz ona kulak verin.” diyerek cevap verdi.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.