1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. EGE YILDIZ SODEX'DA FARK YARATTI
EGE YILDIZ SODEX'DA FARK YARATTI

EGE YILDIZ SODEX'DA FARK YARATTI

Geçtiğimiz günlerde İstanbul'da gerçekleşen Uluslararası SODEX ısıtma, soğutma, iklimlendirme, pompa, vana ve tesisat fuarına katılan EGE YILDIZ ilgiyle karşılandı.

A+A-

Özel tasarımı ile oluşturduğu stant da sergilenen ürünler ziyaretçilerden tam not aldı. Egeplast’ın üretimini gerçekleştirdiği ALT YAPI,ÜST YAPI ve ZİRAAT grubu ürünlerin tanıtımı yapıldı. 


Bina grubu ürünlerin içinde yer alan,atık su ve therm boruların yanı sıra Pex ,oksijen bariyerli pex, PE-RT boru ile Pinomatik boru gibi birçok yeni ürünün sergilendiği stand ,İnşaat sektörü  içinde yer alan birçok yerli ve yabancı  grupların  yanı sıra ,İnşaat malzeme satıcıları ,bayiler, meslek lisesi öğrencileri ile  tesisatçıların ilgi odağı oldu. 

Ege Yıldız’ın kalite anlayışı ,ürün çeşidi ve piyasada duyulan güvenin sektörde son derece önemli olduğunu belirten Ege Yıldız’ın  Satış ve Pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yard. Salih Algun, Altyapı ürünlerinde olduğu gibi bina grubu ürünlerinde de   fark yarattıklarını, sektörde aranan bir marka olduklarını ifade etti.