‘FU Mobil’in yeni sürümü kullanıma açıldı

‘FU Mobil’in yeni sürümü kullanıma açıldı

FU Gayrimenkul, FU Mobil uygulamasının yeni sürümünü kullanıma açtı.

Çalışmakta olduğu banka ve kurumlar ile müşterilerine daha iyi ve daha hızlı hizmet vermek için teknoloji yatırımlarını her geçen gün artıran FU Gayrimenkul, kadrolu 55 avukatı dışında Türkiye genelinde hizmet veren yaygın bir avukatlık ağına sahip bulunuyor. FU avukatlarının talep ve önerileri doğrultusunda; firmanın müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek ve işlemlerin daha hızlı ve etkili tamamlanması amacıyla geliştirdiği ‘FU Mobil’ uygulaması şimdi yeni sürümü ile birçok yenilikçi özelliği bünyesinde barındırıyor. 
fu-gayrimenkul-yatirim-danismanlik-a.s.-genel-muduru-ertugrul-bul,.jpg

Evraklar dijital ortamda FU Gayrimenkul güvencesiyle korunuyor;  
 

Doküman kalitesinin artırılmasına yönelik otomatik doküman algılama ve tarama, yeni kamera entegrasyonu, mobil mutabakat, yeni işlem görüntüleme menüsü ve ileri seviye güvenlik kontrolleri gibi birçok önemli teknolojik yenilik ‘FU Mobil’ uygulamasının güncel özellikleri arasında yer alıyor. Yeni sürüm ile birlikte kullanıma açılan otomatik belge tarama özelliği sayesinde uygulamanın Optik Karakter Tanıma teknolojisine (OCR) uygun belge üretmesi sağlanarak, iş süreçlerinde otomatik kontrollerin hayata geçirilmesi planlanıyor.


Uygulama sayesinde insan hatasını minimuma indirmeyi, arşivlenen belgelerde görüntü kalitesini arttırmayı ve daha hızlı işlem kapatmayı amaçlıyoruz diye belirten Fu Gayrimenkul Genel Müdürü Ertuğrul Bul, ”Her geçen yıl artan iş hacmimizi, bilgi işlem geliştirmeleri ile desteklemek özellikle son 4 senedir ana hedeflerimizden birisi olmuştur. Bu nedenle ‘işimizi daha iyi nasıl yaparız?’ sorularına cevap olarak FU Mobil uygulamamızın yeni sürümünü 17.08.2017 itibari ile hayata geçirdik. Bu, uygulamanın son 4 senede geliştirmesini yaptığımız 6. Sürümü oldu. Bu sürüm ile hayatımıza bazı yenilikler giriyor. Bunların bazıları;


Mobil mutabakat


Otomatik doküman tarama ve yeni kamera entegrasyonu


Yeni evrak görüntüleme menüsü


Yeni işlem görüntüleme menüsü


Mobil güvenlik geliştirmeleri


Uygulama performansına yönelik iyileştirmeler” diye belirtti. 


Ertuğrul Bul ayrıca, “Bu özeliklerden, otomatik doküman tarama fonksiyonu, Optik Karakter Tanıma (OCR) teknolojisini kullanmamıza olanak vererek, süreçler içerisindeki kontrollerin daha hızlı ve güvenli yapılabilmesini sağlayacak” diyerek sözlerini noktaladı. 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.