![Genç kaleci isyan etti! Sahaya battaniye serdi](https://www.medyaege.com.tr/d/news/48938.jpg)
Genç kaleci isyan etti! Sahaya battaniye serdi
Nusaybin Gençlerbirliği Spor Kulübü kalecisi Nusaybin Stadın'da karşılaşma öncesi kaleye battaniye serdi.
Haber: Arif Çayan ( Medya Ege / ÖZEL) -
Nusaybin Gençlerbirliği Spor Kulübü Kalecisi, "Sahanın zemini çok kötü ve sert. 8 yıldır bu zeminn değiştirilmesi lazım ama kimse değiştirmiyor. Yetkili yok TFF'ye sesleniyoruz. Milyon dolarlık paralar veriliyor kulüplere bari buranın sahasını değiştirin. Eğer değiştirmiyorsanız dileneceğiz." diye konuştu.
Zemini gösteren kaleci, "Top gelirse ben bu zemine nasıl atlayayım. Atlayamam atlarsam bir yerimi sakatlarım"dedi.
Penaltı noktasında da aynı şekilde zemin bozuklu olduğunu vurgulayan kaleci, "Buraya topu koysan vursan top Suriye'yi geçer. Allah için sahamıza destek istiyoruz" dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.