Görünür Belediye Sertifikası Aydın Büyükşehir Belediyesinin oldu

Görünür Belediye Sertifikası Aydın Büyükşehir Belediyesinin oldu

Aydın Büyükşehir Belediyesi Görünür Belediyeler Arasına Girdi!

İzlemedeyiz Derneğinden yapılan açıklamaya göre Görünür Belediye Sertifikası Özlem ÇERÇİOĞLU Başkanlığındaki Aydın Büyükşehir Belediyesi’ne verilmiştir. Aydın Büyükşehir Belediyesinin http://aydin.bel.tr/  alan adındaki internet sitesi görünürlük değerlendirmesinden olumlu sonuç almıştır.

Aydın Büyükşehir Belediye’sinin, ulaşılabilirlilik ve bilgi paylaşımı alanlarında olumlu bir örnek teşkil ettiği, Adyınların Belediye çalışmalarını hızlı ve verimli bir şekilde takip edebildiği,yapılan proje ve harcamalardan haberdar olabileceği bir internet sitesinin kullanımda olmasının önemi belirtildi.

İzlemedeyiz Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Baybars Örsek yapmış olduğu açıklamada, Görünür Belediye Sertifikasının Türkiye’de bir ilk olduğunu, yerel yönetimlerin önceliklerinin arasında seçmenlerin kendi belediyeleriyle ilgili tüm bilgilere en hızlı bir şekilde ulaşabilmeleri olduğunu belirtti.

Baybars Örsek, Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin Görünür Belediye sertifikasına sahip olmasının bu amaç doğrultusunda yapılan çalışmaların bir göstergesi olduğunu, Özlem ÇERÇİOĞLU Başkanlığındaki Aydın Büyükşehir Belediye’sinin ,Türkiye’deki 1397 Belediyenin tamamı için bir örnek oluşturmasını dilediklerini belirtti.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.