HEDEFİMİZ EN İYİ TRAKTÖRÜ ÜRETMEK

HEDEFİMİZ EN İYİ TRAKTÖRÜ ÜRETMEK

Türkiye'nin yerli tasarım traktörü Erkunt, gerçekleştirdiği saha çalışmalarıyla Anadolu'yu karış karış geziyor, çiftçilerle buluşuyor.

Toplu Bakım Günleri, Ramazan sohbetleri ve yıl boyunca devam eden tarla denemeleriyle sahada olan Erkunt yetkilileri, yeni model traktörlerinin performans ve teknolojisi hakkında çiftçilerin sorularını cevapladı.
Erkunt Traktör Yurtiçi Satış Müdür Yardımcısı Yalçın Sertel, saha ziyaretleri kapsamında Adana, Hatay, Mersin, Gaziantep, Diyarbakır, Ankara, İzmir, Bolu, Bursa, Amasya ve daha birçok ilde ziyaret edilen köy ve kasabalarda çiftçilerin yoğun ilgisiyle karşılaştıklarını söyledi.12 yılda 40 bin çiftçinin tarlasına bolluk ve bereket getirdiklerini belirten Sertel, “Doğru traktör kullanım eğitimi ile başlayan etkinliklerde, hassas tarım uygulamalarından başlayarak, küresel ısınmanın olumsuz bir sonucu olarak görülen kuraklığın tehlikelerinden, dünyanın nasıl korunacağına kadar uzanan bilgileri çiftçilerimizle paylaştık” dedi.


Bu organizasyonlarla Erkunt Traktör'e duyulan güven ve traktörlerin performansına ilişkin memnuniyeti sahada bir kez daha ölçme fırsatı bulduklarını kaydeden Yalçın Sertel, “Sanayi Bakanlığı tarafından 2015 yılının sonunda onaylanan Erkunt AR-GE Merkezi'nin yaptığı çalışmaların temelinde her zaman çiftçilerin görüş ve önerileri bulunuyor. Çiftçilerden gelen her türlü ürün geliştirme ya da ar-ge yönelik öneriler, Erkunt’un çalışma şekli ve programını oluşturuyor” diye konuştu.

HEDEFİMİZ EN İYİ TRAKTÖRÜ ÜRETMEK

 

12 yıl önce sahaya çıktıkları ilk günden beri üzerinde durdukları başlıca konunun en iyi traktörü üretmek olduğunu anlatan Sertel, şöyle devam etti: “Hedefimiz en çok sayıda traktör üretimi değil, en konforlu, en donanımlı ve en tasarruflu traktörü üretmek. Türkiye’deki ilk yerli tasarım traktör markası olarak 12 yılda 40 bin çiftçinin tarlasında olmak da bunun en güzel kanıtıdır. Çiftçilerimizin bize duyduğu güvenin her zaman farkında olduk ve hep daha iyisi için çalıştık. Bundan sonra da aynı felsefeyle hareket ederek, Türkiye’den başarılı ve kalıcı bir marka çıkabileceğini tüm dünyaya göstereceğiz”

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.