İzmir Medicana ilk yaşını kutladı!

İzmir Medicana ilk yaşını kutladı!

Sektördeki 30 yıllık tecrübesiyle önemli yatırımlara imza atan Medicana Sağlık Grubu’nun, İzmir’de geçtiğimiz yıl hizmete açtığı Medicana International İzmir Hastanesi, 1. yılını tüm çalışanların katıldığı bir organizasyonla kutladı.

Türkiye’nin ilk 500 şirketi sıralamasında yer alan Medicana Sağlık Grubu’nun 13. hastanesi olan ve geçtiğimiz yıl 9 Eylül tarihinde hasta kabulüne başlayan Medicana International İzmir Hastanesi, ilk yaşını doldurmanın mutluluğunu yaşıyor.

İzmir'in yanı sıra Ege Bölgesinin de en büyük hastaneleri arasında bulunan Medicana International İzmir Hastanesi’nin La Vie Nouvelle’de yapılan kutlama yemeğine, Medicana Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Bozkurt, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Esen Girit Tümer, Medicana Sağlık Grubu Genel Koordinatörü Reha Özkaya, Medicana grup direktörleri, yönetim kurulu ve icra kurulu üyeleri, gruba bağlı diğer hastanelerin genel müdürleri, genel müdür yardımcıları, hekimler ile hastanenin sağlık çalışanları katıldı.

aw426554-01.jpg

150 bin muayene 13 bin ameliyat

Medicana International İzmir Hastanesi Genel Müdürü Dr. Ulvi Ünal, aradan geçen 1 yılda yaklaşık 150 bin muayene, 13 binden fazla ameliyat, 73 bin tetkik, 850 bin test yaptıklarını ifade ederek, “Özellikle açılış dönemiyle başlayan ve sonrasında da durmaksızın devam eden çalışma temposunun karşılığıdır bu rakamlar. İzmir halkının teveccühünü ve güvenini kazanmak ise ödüllerin en büyüğüdür” dedi.

aw426554-03.jpg

2 yeni hastane geliyor

Medicana Grup Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Hüseyin Bozkurt ise, İzmir’in uzun yıllardır en büyük sevdaları olduğunu, İzmir ve Ege Bölgesine sağlık hizmeti vermekten büyük mutluluk duyduklarını belirterek, “Sağlık konusunda Türkiye, dünya ile yarışır pozisyona geldi. Hatta dünyadaki pek çok ülkenin önüne geçtiğimizi rahatlıkla söyleyebilirim. Medicana Sağlık Grubu olarak sonraki yatırımlarımızı yurt dışına yönelik yapma arzusu içerisindeyiz. Ancak öncelikle, İzmir’de önümüzdeki yıl turizm merkezi Çeşme’de ve sonraki yıl da İzmir merkezde farklı bir lokasyonda hastane açmak için çalışmalarımızı yürütüyoruz”

aw426554-02.jpg

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.