1. HABERLER

  2. GENEL

  3. İzmir Merkezli Araştırma Şirketi İSTAR’dan Uluslararası Başarı
İzmir Merkezli Araştırma Şirketi İSTAR’dan Uluslararası Başarı

İzmir Merkezli Araştırma Şirketi İSTAR’dan Uluslararası Başarı

MAXQDA, “Lisanslı Profesyonel Eğitmen” kadrosuna İSTAR Araştırma Kurucu Ortağı ve Kalitatif Yöntemler Takım Lideri Fırat Yılmaz ile Kıdemli Nitel Analiz Uzmanı Psikolog Özge Cite’yi dahil etti.

A+A-

MAXQDA tarafından uluslararası düzeyde gerçekleştirilen kalitatif / karma yöntem araştırmalarının; doğru, etkin ve güvenilir biçimde yürütmesini sağlamak için başlatılmış olan “Professional Trainer Program” kapsamında İSTAR Araştırma Kurucu Ortağı ve Kalitatif Yöntemler Takım Lideri Fırat Yılmaz ile Kıdemli Nitel Analiz Uzmanı Psk. Özge Cite, dünya lideri yazılım markası MAXQDA’nın Türkiye’deki yeni "Lisanslı Profesyonel Eğitmenleri" oldu.
 istar-arastirma-kurucu-ortagi-ve-kalitatif-yontemler-takim-lideri-firat-yilmaz-.jpg
Güvenilir veri doğru analiz

Maxqda’nın Türkiye’deki tek sertifikalı partneri olan İSTAR Araştırma, çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Eğitmen ve araştırmacı kadrosunu geliştiren kurumun ortağı Fırat Yılmaz, MAXQDA tarafından lisanslı profesyonel eğitmen kadrosuna dahil edildikleri için gururlu ve mutlu olduklarını dile getirdi. Her zaman “güvenilir veri doğru analiz” mottosuyla hareket ettiklerini belirten Yılmaz, ulusal ve uluslararası alanda çalışmalarını sürdüklerini söyledi.
 kidemli-nitel-analiz-uzmani-psikolog-ozge-cite.jpeg
MAXQDA nedir?

MAXQDA, Gömülü Teori, Fenomenoloji, Etnografi, Odak Grup, İçerik Analizi, Vaka Çalışmaları gibi birçok nitel veri analiz yöntemini kolaylıkla hayata geçirebilen kapsamlı bir NİVA (Nitel Veri Analizi) yazılımdır. Dünyada nitel ve karma yöntemler analizi araştırmalarında öncü program olan MAXQDA 1989’da piyasaya sürülmüş ve günümüze kadar binlerce araştırmacının vazgeçilmez yardımcısı olmuştur. MAXQDA her seviyeden araştırmacıya projelerini başarıyla tamamlamaları için etkili, yenilikçi ve kolay bir arayüze sahip veri kodlama, analiz etme ve sonuçları görselleştirme araçları sunar.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.