KalDer, Üye Adaylarını Bilgilendirdi

KalDer, Üye Adaylarını Bilgilendirdi

Türkiye Kalite Derneği İzmir Şubesi (KalDer) üye adaylarına yönelik bir tanıtım toplantısı gerçekleştirdi.

AOSB'de düzenlenen toplantıda konuşan KalDer İzmir Şubesi Başkanı Muhsin Çömden, mükemmellik kültürünü geliştirmek ve sürekli hale getirmek amacıyla eğitimler, teknik geziler ve çalıştaylar düzenlediklerini söyledi.  

Çömden, “Sürdürülebilir iş ve yaşam kalitesini oluşturabilmek için yalnızca değişmek yetmiyor, dönüşmek de gerekiyor. Yalnızca bireyleri değil toplumun ve tüm kuruluşların da bu dönüşüme ortak olması gerekiyor. KalDer olarak Avrupa Kalite Derneği'nin mükemmellik modelini kullanıyoruz. Öncelikli değerlerimiz insan, toplum ve doğaya saygıdır. Bununla birlikte güvenilir olmayı ön planda tutarak, gönüllülük esasıyla hizmet veriyoruz. Amacımız Türkiye'nin rekabet gücünün yükselmesidir” dedi. 

Çömden, KalDer İzmir şubesi olarak her yıl Mükemmelliği Arayış Sempozyumu düzenlediklerini ve Yılın Başarılı Ekibi ve Ege Bölgesi Mükemmellik Ödülü için önemli başvuru topladıklarını da dile getirdi. 

Mükemmelliğin sürekli bir yolculuk olduğunu kaydeden Muhsin Çömden, günümüzde değişime ayak uyduramayan ve düzenli olarak kendini geliştirmeyen şirketlerin rekabet gücünü kaybedeceklerini sözlerine ekledi. 

EĞİTİM PROGRAMLARI

Üye adaylarına yönelik bir sunum gerçekleştiren KalDer İzmir Şubesi Genel Sekreteri Ebru İlikli, “KalDer İzmir Şubesi olarak kurum kültürünü geliştirecek ve mükemmelliğe önemli katkıda bulunacak eğitim paket programları düzenliyoruz. Deneyimli eğitmenlerimizle birlikte Satış ve Pazarlama Eğitim Programı, İnsan Kaynakları Eğitim Programı ve Yönetici Geliştirme Programı gibi farklı başlıklarda eğitimler düzenliyoruz. Son 3 yılda toplam 4119 kişiye 263 eğitim verildi.    9-11 Mayıs 2018 tarihinde 19'uncu Mükemmelliği Arayış sempozyumunu düzenleyeceğiz. Sosyal sorumluluk projelerimiz kapsamında üniversite öğrencilerine destek olmak için kurulan GençKal topluluğu, ortaöğretim ve lise öğrencilerini kapsayan Yaşamda Kalite Proje Fikir Yarışmasını da düzenlemeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.