Kaşkaloğlu Göz Hastanesi, 21 yılı geride bıraktı!

Kaşkaloğlu Göz Hastanesi, 21 yılı geride bıraktı!

Sektörde 21 yılı geride bırakan Kaşkaloğlu Göz Hastanesi kurulduğu 2000 yılından bu yana binlerce insanı sağlığına kavuşturdu.

Teknoloji ve hasta memnuniyeti odaklı olarak çalışmalarını sürdürdüklerini belirten kurucu Prof. Dr. Mahmut Kaşkaloğlu, Kaşkaloğlu Göz Hastanesi'nin hem ülkemizde hem de yurtdışında güven ve kaliteyle anılan bir marka halinde olduğunu dile getirdi. Bu başarıda ekip çalışmasının büyük payı olduğunu vurgulayarak emeği geçen tüm hekimlere ve ekip arkadaşlarına teşekkür eden Prof. Dr. Kaşkaloğlu, “2000 yılında hastaneyi eşim Op. Dr. Selma Kaşkaloğlu ile birlikte açtığım zaman bölgenin ilk ve tek göz hastanesiydik. O günkü hizmet kalitesi anlayışımızı geliştirerek hastalarımız için her zaman üstün standartlarda tedavi sunmayı hedefledik. Kaşkaloğlu Göz Hastanesi olarak sektörde 20 yılı geride bıraktık. Kaliteli olmak kadar onu korumak ve sürdürmek de çok önemlidir. Bu nedenle en iyi olma hedefiyle yola çıktık. Bunda da başarılı olduğumuzu düşünüyorum” diye konuştu.

prof-dr-mahmut-kaskaloglu-2.jpg
HASTANEMİZİ YATIRIMLARLA BÜYÜTTÜK

Prof. Dr. Mahmut Kaşkaloğlu, hastaneye yılbaşından beri birçok teknoloji yatırımı yaptıklarını belirterek Katarakt ve Lasik cihazlarını yenilediklerini söyledi. Gelişen teknik cihazlar kadar onu kullanan doktorların da deneyiminin belirleyici olduğunu vurgulayan Kaşkaloğlu, uzmanlaşmanın ve hekim kalitesinin hasta konforunu ve tedavi başarısını artırdığını vurguladı. Kaşkaloğlu Göz Hastanesi olarak kuruldukları 2000 yılından bu yana teknoloji ve insan kaynağına sürekli yatırım yaptıklarını kaydeden Prof. Dr. Mahmut Kaşkaloğlu, “Bu konuda hastanemiz bünyesindeki hekimlerimiz gerekli tüm eğitimleri sürekli alıyorlar; ayrıca uluslararası kongrelerde sunumlar yapıyor ve meslektaşlarına eğitim veriyorlar” ifadesini kullandı.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.