Kayseri'nin Kadın Girişimcilerinden İzmir'e Ziyaret

Kayseri'nin Kadın Girişimcilerinden İzmir'e Ziyaret

Türkiye Odalar Borsalar Birliği Kayseri Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Merve Sarıoğlu ve İcra Komitesi Üyesi Müge Üner'den oluşan TOBB heyeti İzmir Ticaret Borsası'nın yürüttüğü TOBB İzmir İl Girişimciler Kurulu'na ziyarette bulundu.

TOBB Kayseri İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Merve Sarıoğlu, Başkan Yardımcısı Tuğba İlgü ve İcra Komitesi Üyesi Müge Üner’den oluşan heyet koordinatörlüğü İzmir Ticaret Borsası tarafından yürütülen TOBB İzmir İl Kadın Girişimciler Kurulu’nu ziyaret etti. Heyeti İzmir İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Aysel Öztezel ve İcra Komitesi Üyeleri Işıl Saraç Nişli, Filiz Uçar ve Zeynep Gürel tarafından karşıladı.

Kayseri 2

Ziyaretin açılış konuşmasını gerçekleştiren TOBB İzmir İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Aysel Öztezel, İzmirli kadın girişimciler olarak Türkiye’nin farklı kesimlerindeki kadın girişimcilerle birarada olmak ve görüşmeler gerçekleştirerek kurul faaliyetlerini tanıtmaktan duydukları memnuniyeti ifade ederek, “İzmir İl Kadın Girişimciler Kurulu olarak İzmir Ticaret Borsası koordinatörlüğünde iş dünyasında kadın çalışan sayısı ve istihdamının arttırılması konusunda birçok sosyal projeye imza attık. Türkiye genelinde bizlerle benzer çalışmaları yapan farklı kurullarımızla birarada olmak bizler için oldukça önemli. Bu sayede ulaşabildiğimiz kişi sayısı artarak projelerimizi geliştirme ve geniş kitlelere yayma konusunda her türlü işbirliğinden memnuniyet duyarız” dedi.

Kayseri İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Merve Sarıoğlu ise İzmir’de olmaktan ve İzmir İl Kadın Girişimciler Kurulu faaliyetleri konusunda bilgi sahibi olmaktan memnuniyet duyduklarını belirterek, “İki kurul arasında başarılı işbirliklerine imza atabileceğimiz düşüncesindeyiz. İki şehir arasında karşılıklı iş fırsatları yaratılması ve projeler üretilmesi konusunda işbirliği sağlayabileceğimizi düşünüyoruz.” diye konuştu.

Ziyaretin sonunda Merve Sarıoğlu, Aysel Öztezel ve İcra Komite Üyelerini Kayseri’ye olası işbirliklerini görüşmek ve kurul faaliyetlerini tanıtmak amacıyla Kayseri’ye davet etti. Karşılıklı görüşmelerin ardından her iki kurulun temsilcileri anı fotoğrafında biraraya geldi.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.