Milletvekili Çankırı: Bazı dip dalgalar büyük sıçramalara işarettir!

Milletvekili Çankırı: Bazı dip dalgalar büyük sıçramalara işarettir!

31 Mart Yerel Seçimler sonrasında da saha temaslarına hız kesmeyen AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı dört kente çıkarma yaptı. Çankırı değerlendirmesinde, "“Unutulmamalıdır ki bazı dip dalgalar büyük sıçramalara işarettir” mesajını verdi.

AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı ‘seçimden seçime görülen siyasetçi’ algısını sürdürdüğü temaslarla kırmaya devam ediyor. Kenti karış karış gezerek deyim yerindeyse seçim sonrası tansiyonu sahada vatandaş ziyaretleriyle birlikte değerlendiren Çankırı, Yerel Yönetimler Başkan Yardımcılığı sıfatıyla sorumlu olduğu Denizli, Manisa, Aydın ve Muğla’da partisinin il başkanları, gençlik ve kadın kolları başkanları ile kentin seçilmiş belediye başkanlarıyla bir araya geldi. Basına kapalı olarak gerçekleşen ve yaklaşık iki saat süren toplantıda özellikle kaybedilen ve kazanılan yerlerde kalıcı başarının istikameti belirlendi.

unnamed.jpg

HANGİ BAŞLIKLAR İSTİŞARE EDİLDİ?

Çankırı’nın başkanlığında toplanan isimlerle özellikle, ‘kan kaybedilen yerlerde izlenecek yol haritası, kazanılan yerlerde kalıcı başarının istikrarı, teşkilatların genel durumu ve ittifakın seçimdeki faktörü ele alındı.

unnamed-2.jpg

ÇALIŞMADA KARINCA FORMÜLÜ

İki gün süren ziyaretlerin temaslarına ilişkin değerlendirmede bulunan AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı şunları söyledi: “Bir seçim atlattık. AK Parti girdiği 18 seçimde birinci parti olmuştur. 19’uncu seçimde ikinci parti konumuna düşmek elbette canımızı acıtmıştır. Lakin vatandaşımızın verdiği karara saygı duyduk ve aksi yönde hareket etmedik. Bu sebeple partimizde hangi kademe olursa olsun tüm isimler görevinin başındadır. Tıpkı bu toplantıda olduğu gibi. Biz seçim sonrasında gölgede kalanlardan hiçbir zaman olmadık. Seçim bitmiş olabilir ama bizim yarışımız bitmedi. Dört ilde yaptığımız tüm görüş alışverişlerinde ortaya çıkan fotoğrafta şahin söylemlerden uzak durup karınca misali çalışmaya devam kararı oldu. Çünkü parti olarak en iyi yaptığımız şey hizmet odaklı çalışmak. Bu düşünceden bu seçimde de hiç uzaklaşmadık. İkircikli davranmadık. Tüm vaatlerimizde nettik. Unutulmamalıdır ki bazı dip dalgalar büyük sıçramalara işarettir.”

unnamed-4.jpg

unnamed-3.jpg

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.