Pedofili Adam Çetin Çocuğa Denk Geldi

Pedofili Adam Çetin Çocuğa Denk Geldi

Facebook'ta bir annenin paylaştığı, bir gün içerisinde 55 binden fazla paylaşım alan fotoğraflar interneti kullanan çocukların anne ve babalarının ne kadar dikkatli olması gerektiğini gösterdi. Dikkatli anne ve zekice hamle yapan çocuk pedofiliye istediğini vermedi, vermediği gibi de pedofiliyi teşhir etmeyi başardı.

İddiaya göre çocuğu ekleyen pedofili çocuk kabul ettikten sonra direkt olarak yaşını soruyor, çocuk yaşını söyledikten sonra, kendisini Ege Bölgesi profesyonel modellik oyunculuk ajanslar genel sorumlusu gibi saçma bir titr ile tanıtıyor. Bir yetişkinin kolayca anlayabileceği derecede saçma olan 13 yaşındaki bir çocuğun inanabileceği titr tanıtımından sonra çocuğun, tipinin bayağı iyi olduğunu söylüyor.

1

Çocuğa Çocuk modellik isteyip istemediğini soruyor, çocuk bilmem şeklinde şeklinde cevap verince pedofil, konunun ciddi olduğu şeklinde uyarıda bulunuyor. Çocuk aileme sormam deyince, önce anlaşalım sonra ailene sorarsın cevabı geliyor.

medyaege-pedofili-basarisiz-oldu

İşin içine aile girince pedofil, çocuğun gözünü ünlü markalarla boyamaya çalışarak, bir çok ünlü marka ismini arka arkaya dizip, sonuna da çocuk dergisi kapak çekimi yapılacak, "al sana böyle bir fırsat" diye ekliyor. Çocuk oralı olmayınca bu sefer pedofili tarafından rest çekilip "anlaşamayacağız anlaşılan" deniyor.

Çocuk ailesine sormakta ısrarcı olunca, adam bu sefer iş dalı değiştirerek "Aydın Doğan benim amcam... böyle biriyle muhattapsın" denilerek kendi önemini arttırmaya çalışıyor. Hemen arkasından da ekliyor; "Sana böyle bir fırsat verdim... ama yaklaşım girişkenliğin berbat."

medyaege-pedofili-basarisiz-oldu

Çocuğun biraz ilgisini çektiğin fark edem adam, "sakın ailene söyleme anlaşırsak biz ailenle konuşuruz işin olur" diyor. Devamında seni çok zengin edeceğiz minvalinde konuşarak, IPhoen 6 ister misin, ya da çok para diyor ve bir sürü lüks teknolojik eşya fotoğrafıyla para resmi gönderiyor.

O yaşlardaki çocuğun ilgisini bunlarla çekmeyi başarabileceğini bilen pedofili adam, çocuğa peki bunlar için ne yaparsın diye soruyor ve ekliyor "Resimlerini attıklarım vereceğim imkanların daha %5'i daha %95i var diyor". Çocuk ilgisini çeken şeyler vaat edilince yelkenleri biraz suya indirmiş gibi davranarak, bunlar için ne yapması gerektiğini soruyor.

medyaege-pedofili-basarisiz-oldu

Çocuğu boxer reklamında oynatacağını söyleyen adam vücut ölçülerini tam alabilmek için 3 çıplak 3 iç çamaşırlı fotoğraf isteyince çocuk kesinlikle hayır diyor ve ailesine söyleyeceğini belirtiyor. Zeki çocuk annesine söyler söylemez annesi adamın oğluyla konuşmalarının fotoğrafını çekip olduğu gibi kanan başka çocuklar çıkar düşüncesiyle; "Arkadaşlar dikkat!!! Adamın Facebook ismi x Bu herif kendini "Aydın Doğan'ın" yeğeni olarak tanıtıyor. Bu adam dün gece oğluma yazmış. Eğer oğlum benimle rahat iletişim kuran, her şeyi anlatabilen bir çocuk olmasaydı ALLAH korusun başına bir şeyler gelebilirdi... Elim ayağım titriyor sinirden. Böyle adi, şerefsiz, mahlûkatlar var maalesef. Çocuklarınızla iyi iletişimde olun. Dikkat edin. Çocuklarınızın hesaplarını kontrol edin ve lütfen onlara güven verin ki her şeyi sizlere anlatabilsinler ..." başlığıyla sosyal medyada yayınlıyor.

Pedofili olduğu iddia edilen adam hızını alamayarak paylaşımları yüzünden, kadını tehdit ediyor. "O paylaştığın durumu kaldır" diyen adam, paylaşımdan dolayı başının çok ağrıyacağını söyleyerek, kadını siber suçlara ve savcılığa verdiğini söylüyor.

medyaege-pedofili-basarisiz-oldu

 

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.