Rotaractörler İzmirde Buluştu 

Rotaractörler İzmirde Buluştu 

UR 2440. Bölge Rotaract Temsilciliği,3., 4., 5., 6.ve 7. Grup Kulüpleri ortak toplantısını ve 8. Meslek Hizmet Ödül Gecesi, 10 Ocak tarihinde, İzmir Ekonomi Rotaract Kulübü ev sahipliğinde, İzmir ve çevresindeki 20 Rotaract Kulübünden ve 200’ü aşkın Rotar

Bölge Rotaract Temsilcisi Berkay Kiper konuşmasında Rotary’nin çocuk felci hedeflerine dikkat çekerek; “Birlikte çalıştığımız Rotary, Rotaract ve İnteract Kulüplerimiz ile beraber dünya çapındaki hedefimiz çocuk felcini dünya üzerinden silmektir. Rotary’nin katkılarıyla dünyada sadece birkaç ülkede rastlanan bu hastalığı umuyorum ki hepimizin desteği ve yardımlarıyla dünya üzerinden silecek ve tüm dünyaya kalıcı bir hizmet bağışlamış olacağız. Toplantının ev sahibi kulübü başkanı Rtc. Zeynep Eylül Erdem konuşmasında “Bölgemizde gerçekleşen bu en kalabalık ortak toplantımıza ev sahipliği yapmaktan ve böylesine büyük bir Ailenin ferdi olmaktan gurur ve onur duyuyorum" dedi.
 
"Topluma Hizmet Projelerimize Devam Edeceğiz"
 
Toplantıya katılanlar arasında UR 2440. Bölge Guvernörü İsmail Rodoplu konuşmasında yaptıkları toplum hizmetlerinden bahsederek, "Genç Rotaractörlerimiz geçtiğimiz yıllarda Avrupa'da önemli ödüllerini yaptıkları projeler ile kazandılar, Rotary'nin varoluş amacı ve birinci önceliği olan topluma hizmet projelerimize geçmişte olduğu gibi bu dönemde artarak devam edecek ve bu ödülleri ülkemize getirmeye devam edeceğiz" diye konuştu. Toplantı fotoğraf çekimi ve pastanın kesilmesinin ardından sona erdi.
 
Ferhan Ziya Gür’e Meslek Hizmet Ödülü Verildi
 
Gecede bu yıl sekizincisi düzenlenen  Meslek Hizmetleri Ödülü de sahibini buldu.  İzmir Karşıyaka Erkek Lisesi ve Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu, Dr. Oetker İnsan Kaynakları Müdürü Ferhan Ziya Gür Rotaractörler tarafından bu ödüle layık görüldü. Ödülü UR 2440. Bölge Guvernörü İsmail Rodoplu ve Bölge Rotaract Temsilcisi Berkay Kiper’in elinden alan Ferhan Ziya Gür konuşmasında “Sağduyu sahibi, yardım sever ve geleceğin liderleri siz Rotaractörlerden bu ödülü almaktan büyük bir memnuniyet ve gurur duyuyorum.” dedi. 

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.