1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Serdar Ayyıldız & Kerem Keskin “Cennetlik” ile Listelerde
Serdar Ayyıldız & Kerem Keskin “Cennetlik” ile Listelerde

Serdar Ayyıldız & Kerem Keskin “Cennetlik” ile Listelerde

Kendisini uzun süredir takip ettiğim DJ ve prodüktör Serdar Ayyıldız, müzisyen Kerem Keskin ile beraber “Cennetlik” adlı teklileriyle müzik piyasasına harika bir giriş yaptılar.

A+A-

Kerem Keskin, sözü ve bestesi kendisine ait 100 'ün üzerinde olan şarkılarını, çeşitli projelerde ve sanatçılarla paylaşmaya başladı. Bunların yanı sıra, stüdyo kayıt teknolojilerine de ilgisi olan isim, 1998 yılından itibaren müzik sektörünün önde gelen isimleriyle birlikte çeşitli stüdyolarda ve projelerde görev yaptı. Halen Stüdyo Repertuar'da, stüdyo işletmecisi ve tonmeister olarak çalışmaktadır.


2006 yılında sözü ve bestesi kendisine ait olan "Aşk ölmez" adlı single çalışması ile çıkış yapan Kerem Keskin, o yıl radyolarda en çok çalan isimler arasına girdi. Birçok radyoda ilk 10'a giren şarkı, İstanbul FM ve Power FM gibi önemli radyolarda bir numara oldu.


Arpej Müzik Yapım etiketiyle çıkan, düzenlemesini Serdar Ayyıldız'ın üstlendiği, sözü ve bestesi sanatçının kendisi Kerem Keskin’e ait olan "Cennetlik" isimli tekli çalışması müzik sektörüne farklı ve yeni bir soluk getireceği şimdiden aşikar. İyi bir izlenme sayısına ulaşan, radyolarda sıkça duymaya başladığımız teklinin video klibine hemen aşağıdan, netd müzik resmi YouTube kanalından; parçanın tamamına ise tüm dijital müzik platformlarından ulaşabilirsiniz.