Seri Katil Atalay Filiz Onu Tehdit Etmiş Şimdi Kayıp

Seri Katil Atalay Filiz Onu Tehdit Etmiş Şimdi Kayıp

Seri Katil Atalay Filiz'in kaybolan kadını daha önceden tehdit ettiği ortaya çıktı.

Atalay Filiz'in Paris günlerinde sevgilisi olan ve kayıp olarak aranan Olga Seregina'nın ailesi konuştu...

Seri katil Atalay Filiz, Olga ve Elena ile 2008de Paris’teki lise değişim programında tanıştı. Atalay 2010’a kadar Paris’te kalırken, Olga ile internet üzerinden görüşmeyi sürdürdü. Yolları 2010’da bir kez daha kesişti. Olga ve Elena, bu sefer üniversite için Paris’e gitti. 2 genç kız, o sıralarda Göktuğ Demirarslan’la aynı evde kalan Atalay Filiz ile tekrar bir araya geldi. 4 genç, aynı evi paylaşıp kirayı bölüştü. 1 yıl sonra anlaşmazlık sonucu Göktuğ ile Elena başka bir eve taşındı. 2013’te Atalay Filiz, Ankara’da Göktuğ Demirarslan ve Elena Radchikova'yı öldürdü.

4 kişiyi öldürdüğü öne sürülen kayıp katil zanlısı Atalay Filiz'in yakalanabilmesi için arama çalışmaları ve soruşturma devam ediyor. Polis, MİT ve jandarma ekiplerinin yakalamak için seferber olduğu katil zanlısı Atalay Filiz ile ilgili bilinmeyenler bir bir ortaya çıkmaya başlıyor.

Habertürk'ün haberine göre 2011’den bu yana kayıp olan ve öldürüldüğü düşünülen Olga Seregina’nın ailesi, “Bize ‘Atalay’la sevgili olduk’ diyerek fotoğraflarını gönderdi. Türkiye tatilinden sonra ondan ayrılınca Atalay Olga’yı tehdide başlamış. Kaybolduktan sonra Atalay’dan şüphelendiğimizi söyleyip dilekçe verdik” dedi. Seregina Ailesi, Olga’nın 2010’da eğitim almak için Paris’e gittiğini belirterek, yaşanan bu süreci şöyle anlattı: “Sorbonne Üniversitesi’nde Fransız Dili ve Edebiyatı okumaya başladı. Atalay’la aynı evde yaşıyordu".

Aile, kızlarının 2010'da Atalay Filiz'le sevgili olduklarını söylediğini, fotoğraflar gönderdiğini belirtti. Aile yaşananları şöyle anlattı: Sonrasında Türkiye’ye Atalay’ın yanına gidip ağustos sonunda Fransa’ya geri döndü. Olga bebek bakıcısı olarak bir ailenin yanında işe başladı. Eylül ayında Atalay’dan ayrıldı. Ayrıldıktan sonra Atalay’dan sürekli tehdit telefonları aldığını bize anlattı. 17 Aralık’ta Paris’te kayboldu. Bakıcı aile önce polise haber verdi. Sonrasında Olga’nın arkadaşları bizi arayarak kaybolduğunu söyledi.”

‘ŞÜPHELENDİĞİMİZİ POLİSE ANLATTIK’

Olga’nın kaybolmasından Atalay’ı sorumlu tutan aile şöyle devam etti: “Önce polise başvurduk ancak Rus hükümetinin yapacağı bir şey yoktu. 2012’nin sonunda Olga hâlâ bulunamayınca Rus polisine Atalay’ın sorgulanması için dilekçe verdik. Atalay’ın sorgulanmasını istedik. Dilekçe Türkiye’ye iletildi. Atalay sorgulandı ancak serbest bırakıldı. Bunun üzerine ailesi olarak Rusya’da dava açmak istedik ama ret cevabı geldi. 2013 Eylül ayında da Elena ve Göktuğ, Ankara’da öldürüldü.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.