1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. TAİDER üyeleri deneyimlerini paylaşacak
TAİDER üyeleri deneyimlerini paylaşacak

TAİDER üyeleri deneyimlerini paylaşacak

TAİDER Aile İşletmeleri Derneği, 02-03 Kasım 2018 tarihlerinde İstanbul’da 6. Ulusal Aile İşletmeleri Zirvesini gerçekleştirecek.

A+A-

Bu yıl “Aile Şirketlerinin Olumlu Etkileri: Sorumluluk, Esneklik, Yenilenme” temasıyla düzenlenecek zirve TAİDER Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Öğücü ve Sabancı Ailesi 3. nesil üyesi Ali Sabancı’nın açılış konuşmaları ile başlayacak.

Kuzey Yıldızı: Aile Şirketlerinde Sürdürülebilirlik 2018 Ödülleri”nin de sahiplerini bulacağı Zirve, iki gün boyunca Türkiye’nin önemli aile şirketlerinden pek çok değerli konuşmacıyı ağırlayacak.

İŞ DÜNYASI BİR ARAYA GELECEK

Aile şirketlerinin sürdürülebilirlik deneyimlerinin ve ilham verici uygulamalarının paylaşılacağı paralel oturumlara Lombard Odier Yönetici Ortağı Patrick Odier, Yenigün İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mithat Yenigün, Turcas Petrol Yönetim Kurulu Başkan Vekili Banu Aksoy Tarakçıoğlu, Doğanlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan, Portakal Sanat ve Kültür Evi Yürütme Kurulu Başkanı Raffi Portakal, Kosifler Grup Yönetim Kurulu Üyesi Cihan Kosif, Pelsan Aydınlatma Yönetim Kurulu Üyesi Yiğit Göğüş, Evyap Grubu İcra Kurulu Başkanı Mehmed Evyap, Sun Grup Ayşe Ünlütürk, Özbuğday Tohumculuk Yönetim Kurulu Üyesi Aslı Ece Kuseyri konuşmacı olarak katılacak. Petaş Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Begüm Akış, Moral ve Partners Yönetici Ortağı Reşat Moral, Servo Capital Kurucu Ortağı Kaan Kiziroğlu, Şok Marketler Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Solakoğlu, Mazaars Denge CEO’su Dr. İzel Levi Coşkun’un moderasyonunda gerçekleşecek zirveye aile şirketi sahipleri ve gelecek nesilleri ile birlikte aile şirketi üst düzey yöneticileri, konusunda uzman akademisyen ve danışmanlar da katılacak.

gerrçekleşecek Zirve’de farklı başlıklarda eş zamanlı oturumlar aile şirketlerine özgün içeriklerle katılımcılara sunulacak.

DENEYİMLER PAYLAŞILACAK

Bu yıl ilk kez düzenlenecek vaka analizlerinde ise katılımcılar konusunda uzman danışmanlar aracılığı aile şirketlerinin içinden örnekler üzerinde atölye çalışması gerçekleştirecek.

Zirve’nin ilk günü, Bilgi Bulaştırıcısı ve Trend Avcısı M.Serdar Kuzuloğlu’nun yapacağı kapanış konuşması ile son bulacak.

Zirve’nin ikinci günü ise ağırlıklı olarak Gelecek Nesil üyelerine yönelik oturumlarla devam edecek. Uluslararası FBN Lombard Odier 2018 Gelecek Nesil Girişimcilik Büyük Ödülü’nü kazanan TAİDER üyesi Yaşar Grubu 4.nesil üyesi Selin Yiğitbaşı “Goodsted Projesi” yolcuğunu aktaracak. Portakal Sanat ve Kültür Evi Yönetim Kurulu Üyesi Maya Portakal, Gülman Grup Yönetim Kurulu Üyesi Polat Gülman’ın konuşmacı olacakları ve tüm nesillere açık olan ikinci günün ilk oturumunda yöneticiliği Eğitim Danışmanı Ece Karaboncuk yapacak. Yöneticiliğini Tem Yönetim Geliştirme Hizmetleri Yönetici Ortağı Dr.Tayfun Çalkavur’ un gerçekleştireceği devam eden oturumlarda ise aile şirketlerinin 18-40 yaş arası gelecek nesil üyeleri bir araya gelecek.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.