1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Teknolojiye Daha Az Para Harcamanızı Sağlayacak 7 Muhteşem Öneri
Teknolojiye Daha Az Para Harcamanızı Sağlayacak 7 Muhteşem Öneri

Teknolojiye Daha Az Para Harcamanızı Sağlayacak 7 Muhteşem Öneri

Teknolojiye şimdiye kadar çokça para harcamışızdır ve gelişimlere de bakacak olursak harcamalarımız devam edecek gibi. İşte size teknolojiye nasıl az para harcanır önerileri...

A+A-

1) Marka Seçimi 
 

Telefon, Bilgisayar, Kamera vb. ürünler alırken öncelikle yapılması gereken, iki önemli markayı takip etmektir. Birbirleri ile rekabette olan iki büyük marka her zaman yarışta olduğundan bu tüketici yararına olacaktır. Satın alınacak ürünü belirlerken iki markadan ürünü ucuz olan alınırsa hem kar edilmiş olunacak hem de kaliteli bir ürüne sahip olmuş olacaksınız.
 

2) İndirim Günü Takip Edin
 

İndirim günleri, bazı alışveriş merkezleri ve teknoloji mağazaları özel indirim günleri yapmaktadır. Genellikle hafta sonları yapılan indirim günlerini takip edebilirsiniz. Satın alacağınız ürünleri indirimli aldığımız zaman paranızdan tasarruf etmiş olursunuz böylece ürünlerine gereksiz para harcamamış olursunuz.
 

3)Teknolojik Ürünlerinizi Korumada Tutun
 

Mevcut ürününüzü korumada tutun. Cep telefonlarda kılıf, ekran koruyucu veya 360 derece kaplama ile cihazınızın kullanımı uzun olacak ve size daha uzun ömürlü kullanım sağlayacaktır. Satın alacağınız ürünlerin özelliklerini bilinçli bir şekilde takip etmelisiniz. Çünkü satın alacağınız ürünlerin kaliteli olması demek size daha uzun ömürlü bir kullanım sağlar.
 

4) Aktif Bir İndirim Takipçisi Olun
 

Online satış sitelerinde alınacak ürünün indirim takibini yapıp ürününüzü daha ucuza alabilirsiniz. kullanıcılarımıza önerebileceğimiz bir başka örnek ise teknoloji ürün araştırmalarında her zaman aktif bir üye olmaları gerekmektedir. Çünkü aktif bir üye olduğunuz zaman yenilikçi olmuş olursunuz ve yenilikleri takip ederek de daha ucuza bir alışveriş sistemi oturtmuş olursunuz.
 

5) Kullanılmış Teknolojik Ürünleri Tercih Edin
 

Pahalı olan teknolojik ürünlerde ikinci alternatif olan ikinci el ürünleri daha ucuza alıp daha az para harcama yapar ve kar edebilirsiniz.
 

6) Teknolojik Ürününüzü Test Edip Alın
 

Alınacak ürünün önceden testi için markaların eğitim günlerine katılım sağlayıp indirim kazanabilir ve satın alabilirsiniz. Böylece ürünlerin sistematik özelliklerini öğrenmiş olursunuz daha bilinçli bir kullanıcı olarak hata yapma payınızı en aza indirmiş olursunuz.Bu yaptıklarınız sayesinde de kullanacağınız teknolojik ürünün de kullanım ömrünü uzatmış olursunuz.
 

7) Bilinçli Bir Kullanıcı Olun Ürününüzü Ucuza Satın Alın
 

Mağazalarda tanıtım için kullanılan teşhir ürünleri tanıtımı yapılan ürünün tanıtımdan sonra daha ucuza satın alınılabilir.