Uyum Haftası kitabı Tudem’den hediye!

Uyum Haftası kitabı Tudem’den hediye!

Ana sınıfına başlayacak öğrencilerin Uyum Haftası kitabı Tudem’den hediye!

 

Tudem Yayın Grubu,  bu yıl ana sınıfına başlayacak 60 ay ve üstü çocukların bir haftalık uyum eğitimi kitabını hediye ediyor. Ana sınıflarında 11 – 15 Eylül Uyum Haftası boyunca yapılabilecek çalışmaların yer aldığı Uyum Haftası Kitapçığı, çocukların ev ile okul arasında bağ kurabilecekleri bir çalışma sistemi içeriyor. Kitapçık Tudem bayilerinden ve internetten ücretsiz dağıtılıyor.

Tudem Yayın Grubu çatısı altındaki Uçanbalık Yayınları, 11 Eylül’de okul ile ilk kez tanışacak 60 ay ve üstü çocukların Uyum Haftası boyunca derste yapabilecekleri çalışmaları Uyum Eğitimi Kitapçığında topladı.  Üstelik Uçanbalık bu kitapçığı öğrenci ve öğretmenlere ücretsiz olarak veriyor. Uyum Haftasını “ne işleyeceğim?” telaşına düşmeden geçirmek isteyen öğretmenler, Uçanbalık Erken Öğrenme Seti Uyum Haftası Kitapçığını Tudem bayilerinden ya da internetten ücretsiz edinebilir; öğrencileri için çoğaltabilir ve sınıfında kolayca kullanabilir.

İlk hafta öğretmenler için hayat kurtaracak nitelikte olan bu kitapçık, çocukların ev ile okul arasında bağ kurabilecekleri bir çalışma sistemi içeriyor. Uyum Haftası Kitapçığı, Tudem’in bu sene ilk kez satışa sunduğu 28 parçalık Uçanbalık Erken Öğrenme Seti’nin ücretsiz dağıtılan bir parçası olarak öğretmenlerin hizmetine sunuluyor.

Tudem, sosyal medya hesaplarından ve internet sitesinden anasınıfı öğretmenlerini uyum haftasında bu kitapçığı kullanmaya; çoğaltarak ya da elektronik ortamda öğrencileri ve diğer öğretmenler ile özgürce paylaşmaya davet ediyor.

28 parçadan oluşan, 60 ay ve üstü çocuklara yönelik Uçanbalık Erken Öğrenme Seti’nde Milli Eğitim Bakanlığı öğretim programının yanında Reggio Emilia ve “beyne dayalı öğrenme metodu”ndan faydalanıldı. Bu seti kullanan öğretmenlere sınıfında kullanabileceği diğer materyalleri de içeren Öğretmen Seti hediye ediliyor.   

Tudem Yayın Grubu hakkında:

Tudem Yayın Grubu, eğitim ve kültür yayıncılığı alanında 34 yıldır faaliyet gösteriyor. Sektöründe lider konumda bulunduğu eğitim yayıncılığının yanı sıra, 15 yılı aşkın bir süredir sürdürdüğü kültür yayıncılığı ile de özgün, nitelikli ve güvenilir eserleri edebiyat dünyasına kazandırıyor. Tudem Eğitim ve Bloktest, 250’yi aşkın ürün sayısıyla her geçen yıl ailelerin ve öğretmenlerin güveni ile büyümeyi sürdürüyor. Tudem Yayın Grubu, 7 yaş altı çocuklara yönelik Uçanbalık, 7-15 yaşa yönelik Tudem Edebiyat, derdini çizgiyle anlatan hikâyelerin yer aldığı Desen ve çağdaş dünya edebiyatının en yaratıcı ve özgün eserlerini yayımlayan Delidolu gibi farklı markaları ile her yaş grubuna hitap eden, farklı edebi türlerdeki kitapları okurları ile buluşturuyor.  

Tudem Yayın Grubu, İzmir merkez ofisi, İstanbul Beşiktaş ve Kadıköy kitabevleri, Türkiye’nin her noktasına yayılmış 200’ün üzerinde bayisi, zincir, perakende ve  satış kanallarıyla Tudem Yayın Grubu, ülkemizdeki her çocuğa, gence, öğretmene, okura ulaşmayı hedefliyor.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.