Vaillant Türkiye, İzmirli yetkili satıcılarla buluştu

Vaillant Türkiye, İzmirli yetkili satıcılarla buluştu

Vaillant Türkiye, yetkili satıcıların motivasyonunu arttırmak, onların görüş ve önerileriniöğrenmek amacıyla düzenlediği ziyaretler kapsamında İzmir’deki yetkili satıcılarla bir araya geldi.

Vaillant Türkiye, ülke genelindeki yetkili satıcıları için düzenlediği ziyaretlerini 2021 yılında da sürdürüyor. Vaillant’ın ikinci çeyrekte gerçekleştirilen ziyaretleri kapsamında İzmir’deki yetkili satıcılar ile bir araya gelindi. İzmirli yetkili satıcıları motive etmek, onların görüş ve önerilerini dinlemek amacıyla düzenlenen ziyaretler, Vaillant Group Türkiye Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Erol Kayaoğlu ve yönetim ekibinin katılımıyla düzenlendi. İzmir’deki yetkili satıcılar ile pazarın genel durumu ile ilgili değerlendirme yapılan ziyaretlerde Vaillant’ın pazar payı ve devreye alım adetleri ile ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu.

huner-muh-06-07-2021.jpeg

Vaillant Group Türkiye Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Erol Kayaoğlu, 2021 yılının ikinci çeyreğinde düzenlenen ziyaretler kapsamında 9 ilde toplam 17 buluşma gerçekleştirdiklerini belirterek “İzmirli yetkili satıcılarımıza yaptığımız ziyaretlerde sektördeki gelişmeler ve hedeflerimiz hakkında fikir alışverişinde bulunduk” dedi.

vaillant-group-turkiye-satistan-sorumlu-gmy-erol-kayaoglu.jpg

Vaillant’ın pusulasının orta ve uzun vadeli hedeflere dayalı bir stratejiyi kapsadığına dikkat çeken Erol Kayaoğlu, “Yetkili satıcı ziyaretleri markamızın gelecek stratejisine katkıda bulunuyor. Müşterilerimizin yanı sıra yetkili satıcılarımızın memnuniyeti de bizler için çok önemli. Yetkili satıcılarımızın morallerini yükseltmek, bölge ve yetkili satıcı özelinde oluşan ihtiyaçları belirleyerek bu doğrultuda yeni aksiyon planlanmaları yapmak üzere bu yıl da yola çıktık. İzmir ziyaretlerimizde yetkili satıcılarımızın yanlarında olduğumuzu bir kez daha vurgularken; performansları, il aksiyon planları, kampanyalar, gaz kuruluşu yatırımları konusunda değerlendirmelerde bulunduk. Yetkili satıcılarımızın talep ve beklentilerini dinledik. Yetkili satıcılarımızla buluşmaya önümüzdeki dönemde de devam edeceğiz” diye konuştu.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.