Yeni Başhekime Hoş Geldiniz Ziyareti
Menemen Devlet Hastanesi Başhekimliği Ziyaret Edildi
Menemen Ticaret Odası Başkanı Yılmaz Güral, Menemen Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı Sabri Kurt, Menemen Esnaflar Odası Başkanı Mesut Damar, Menemen Sanatkarlar Odası Başkanı Salih Can Kahvecioğlu, Menemen Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hilmi Kurtoğlu, Menemen Sol Sahil Sulama Birlik Başkanı Recai Önal ve Menemen Sağ Sahil Sulama Birlik Başkanı Veli Kan birlikte Menemen Devlet Hastanesi Başhekimliğine atanan Op. Dr. Yalçın Yıldırım'ı makamında ziyaret etti. Yeni görevinde başarı temennilerini ileten meslek odalarımız yapacakları çalışmalarında meslek kuruluşlarında üzerlerine düşen görevleri yerine getirebileceklerini belirttiler.
Menemen Ticaret Odası Başkanı Yılmaz Güral Menemen'de çok güzel bir birlik oluşturduklarını belirterek "Menemen'de meslek odaları olarak her ay olağan toplantılarımızı fikir alış verişi açısından gerçekleştiriyor ve gündemimizde olan konuları ele alıyoruz. Bununla birlikte 2 ay da bir dönem başkanlığı görevini meslek kuruluşlarımız hem sekretaryasını hem de yapılacak ortak çalışmaları takip etmesi açısından görevlendiriliyor. Bu dönem başkanımız Sabri Kurt ve böyle bir program düzenleyip sizleri ziyaret etme fırsatı bulduğumuzdan dolayı şahsına ve sizlere teşekkürlerimi iletiyorum" dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.