1. YAZARLAR

  2. Ata Benli

  3. Ozan Doğulu & Ece Seçkin Sayın Seyirciler ile Karşımızda
Ata Benli

Ata Benli

Köşe Yazarı
Yazarın Tüm Yazıları >

Ozan Doğulu & Ece Seçkin Sayın Seyirciler ile Karşımızda

A+A-

130 BPM albüm serisine tam gaz devam eden Ozan Doğulu, Forte adlı dolu dolu tam 11 birbirinden değerli eserle karşımızda. Açılışı Demet Akalın’ın seslendirdiği “Kulüp” ‘ile yapan Ozan Doğulu, bugün Ece Seçkin’in seslendirdiği harika parça “Sayın Seyirciler” ‘in hareketli klibi ile nihayet yayında!

Genç isimlerin bu yıl en parlayanı Ece Seçkin yine ses tonuna yakışan harika parça “Sayın Seyirciler” ile bizlerle. Ben son dönemde Ece Seçkin kadar çalışan, sürekli yeni parçalarla karşımıza çıkan ve yoğun sahne programından zerre şikayet etmeyen birini görmedim. Tanınmaya başladığı dönemden bugüne kadar herkesten daha çok çalışıp ürettiğine ve sahne aldığına eminim. Haftalardır listelerden düşmeyen parçaya çekilen klip sonunda bizlerle buluştu. Sözlerini yine albümde “Eleman” adlı parçayı seslendiren usta isim Ayşen Şimşekyay’ın yazdığı parçanın müziği ise eşi Kemal Şimşekyay’a ait. Düzenleme kısmı tabi ki albümün sahibi Ozan Doğulu’da. Bizlerle buluşan kıpır kıpır klibin yönetmeni ise adını sektörde oldukça fazla duyduğumuz Murad Küçük olmuş.

Tüm dijital müzik platformlarında ve müzik marketlerde yayında olan albümün yepyeni “Sayın Seyirciler” klibini netd müzik YouTube kanalından yada aşağıdaki alandan hemen izleyebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Yazılar