Gif Ajans, Dijital Medyada Kurumsal Çözümler Sunuyor

Gif Ajans, Dijital Medyada Kurumsal Çözümler Sunuyor

Dijital medya ve tanıtım sektöründe kurumsal çözümler sunan Gif Ajans, çalışanları ile birlikte 3'üncü yaşını kutladı.

Dijital medyanın, giderek artan rekabet koşulları ve artan tanıtım ihtiyacına hızlı, güvenilir ve ölçülebilir cevaplar verdiğini söyleyen Gif Ajans kurucusu Berk Yurtçu yerel ve ulusal birçok markanın da çözüm ortağı olduklarını ifade etti.

3 yılda sektörde önemli işlere imza attıklarını dile getiren Yurtçu, “Bu başarımızda ekip arkadaşlarımın özverili çalışmalarının büyük payı var. Son gelişmeleri her zaman yakından takip ediyoruz. Dijital medyanın iletişim ve tanıtım sektöründe önemi giderek artıyor. Hızı, ulaşılabilirliği ve interaktif kullanımı nedeniyle firmalar tarafından yoğun olarak tercih edilmeye başlandı. Çünkü satışlarını artırma hedefinde olan tüm firmalar etkileşimi yüksek ve sonuç odaklı iletişim ve pazarlama yürütmek istiyor. Burada doğru zamanda doğru mecrada ve doğru kitleye ulaşmak önem taşıyor. Bunu sağlamak için de dijital pazarlama ve sosyal medya ajanslarının çözüm ortaklığı daha da önem taşıyor. Yani Dijital medya, firmalara rekabet avantajı sağlıyor” diye konuştu.

DİJİTAL MEDYA YÖNETİMİ ÖNEMLİ

Gif Ajans olarak dijital iletişimin tüm süreçlerinde hizmet verdiklerini dile getiren Berk Yurtçu, “Firmaların öncelikli ihtiyacı nedir onu belirliyoruz. Daha sonra web sitesi, sosyal medya hesapları ve diğer araçlarla bir konu bütünlüğü oluşturarak, doğru mesajları hedef kitleyle buluşturuyoruz. Dijital medyanın kullanıcılarına sunduğu bir diğer avantaj ise demografik niteliklerin belirlenebilmesi. Yani belli bir cinsiyet, yaş aralığı, meslek ve bulunduğu konuma göre gönderilerin paylaşılmasını sağlıyoruz. Ajans olarak, dijital medya stratejisi, web tasarımı, video prodüksiyon, dijital reklam, sosyal medya yönetimi, Ceo optimizasyonu, yazılım geliştirme ve Google AD's gibi pek çok iletişim aracının firmalar adına yönetimini sağlıyoruz” ifadelerini kullandı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.