Günaydın: “AK Parti ne yapacağını şaşırdı”

Günaydın: “AK Parti ne yapacağını şaşırdı”

Cumhuriyet Halk Partisi Torbalı İlçe Başkanı Erol Günaydın, İzmir basınındayaratılmak istenen algı oyunlarına cevap verdi.

Cumhuriyet Halk Partisi Torbalı İlçe Başkanı Erol Günaydın, İzmir basınında yaratılmak istenen algı oyunlarına cevap verdi. AK Parti’nin hile yoluyla alamadığı Belediye Başkanlığı seçimi sonrasında ne yapacağını şaşırdığını söyleyen Günaydın, AK Parti’nin algı yaratmaya çalıştığını ifade etti.

Erol Günaydın, yaptığı açıklamada “AK Parti, ülkenin ekonomisinden, işsizliğin ne durumda olduğundan habersiz. İlçenin kanayan yarası haline gelmiş Kemalpaşa kavşağından habersiz. Vatandaşa hizmet etmek amacıyla yapmaya çalıştıkları Pamukyazı’daki yol çalışmasının hizmet değil vatandaşa eziyet olduğundan habersiz. Elimizi güçlendirin diyerek söz verdikleri üstgeçitler halen durmakta. TEDAŞ elektrik kablolarını yer altına alsa, İzmir Gaz bir çalışma başlatsa başına geçerek yalnızca fotoğraf çektiriyorlar. Hatta Ayrancılar’da yangın ekibiyle bile resim çekilip, bunu da hizmet olarak göstermeye çalışıyorlar. AK Parti’nin bize sataşmaktan başka gündemde kalabilecekleri başka bir konu daha yok” diye konuştu.

kapak-170038.jpg

“sandığın İçine Gömülüp Gideceksiniz”

Açıklamalarını sürdüren Günaydın, “Biz belediyemiz, meclis üyeleri ve yönetim kuruluyla gerek İl Başkanlığı gerekse Genel Merkezle yaptığımız çalışmaları sunuyoruz ve uyum içinde çalışıyoruz. Peki ya siz? Soruyorum size Allah aşkına Torbalı için ne yapıyorsunuz? AK Parti’nin bu stratejisi sadece yerel de böyle değil. Yaratmış oldukları gündem gerçek olsa, A Haber’den dolar alıp NTV’de bozdururlar. Cumhuriyet Halk Partisi, vatandaşın canına tak eden tüm konular için sandığı getirin diyor. Buna cevap veremedikleri gibi halktan kaçırmaya çalıştıkları sandığın peşinden koşuyoruz. Milletin iradesine saygı duymayı geç olmadan öğrenin. Yoksa sandığın içine gömülüp gideceksiniz. Siz bu haberler ile bizi oyalamaya çalışın. Er ya da geç sandıkta millete cevap vereceksiniz. Siz bizimle uğraşıp gündemde kalmaya çalışırken biz ise seçime çalışıyoruz” açıklamasında bulundu.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.