Haydi durma, koş…

Dünya anne büyük geçişi gerçekleştirirken nefesinin kesildiğini biliyorum. Yaşadığın coğrafyada ki tüm olumsuzlukların canını yaktığını biliyorum. Her gün haberlerde hayvanlara yapılan işkenceleri gördükçe, çocuklara uzanan pis ellerim gördükçe, yetimin, fakirin, fukaranın hakkına buram buram girildiğini gördükçe içinden çıkan alevli öfkeyi biliyorum.

Peki, sana desem ki; bostanı, cennet yapabilirsin! Ne düşünür ve hissedersin?

Şimdi ben bu satırları yazarken gerçeklikten kopmadan yazıyorum, önerim ve niyetim sen de bu realitenin içerisinde yer al ve geçişle kendini uyumlu hale getir. Bostanı, cennet yap.

Bizler ışığın hizmetkârlarıyız. Bizler gördüğümüz, duyduğumuz, yaşadığımız olayın içinden geçip Yüce Allah’tan hidayeti talep edip kurumuş toprağı yine Yaradan’ın nuru ve sevgisiyle sulayıp verimli hala getirebiliriz. Ümitsizlikten, çaresizlikten ve yılgınlık hislerinden kendimizi tamamen uzaklaştırmalıyız. Karanlığın amacını ve hedefini bilirken ışığı daha güçlü hale getirmek için durmadan duraksamadan çalışmalıyız. Hepimiz birer kurtarıcı olabiliriz, bu bizim kalbimizde olmalı ve başarabileceğimizi hiç unutmadan derhal yola çıkmalıyız. Allah’ın merhametinden zerre şüphe etmeden ve yine Allah’ın azabından da zerre şüphe etmeden tüm gayretle işe koyulalım.

Önümüzdeki süreç sancılı ve sancılı süreçte sizlerden bir uygulamayla dünya anneye, tüm zahire ve tüm batını âleme yardımcı olmanızı talep ediyorum. Unutmayın bizler ışığın, sevginin ve Yaradan’ın hizmetkârlarıyız. Onun sevgisi ve merhametiyle her şeyi başarabiliriz. Birliğimizi ve bir olduğumuzu tamamen hatırlama vakti..

Uygulama şöyle:

Gözlerinizi kapatın, altın sarısı ışın demeti belirsin zihninizde ve gittikçe büyütün o altın sarısı ışın demetini… 

Birkaç derin ve sakin nefesle tüm vücudunuzu gevşetin..

 Zihninizde büyüttüğünüz altın sarısı ışığın orta merkezine geçin ve bütünleşin.. 

Işık her bir zerrenizi doldursun, Yaradan’ın nuru etrafınızda bir çember oluştursun ve koruma kalkanınız sizi tüm negatifliklere karşı korumada tutsun..

Ve şimdi dünya anneyi karşınızda görün, aurasını görün ve elinize evrensel bir temizleme aracı alın, seçimi bilinçaltınız otomatik yapacaktır. Belki bir hortum belki bir vakum..

Şimdi elinizdeki temizleme aracıyla dünya annenin aurası üzerindeki tüm karanlığı arındırın..

Dilinizden ve kalbinizden sevgi sözcükleriyle bütünleştirin..

Tüm karanlığı arındırdıktan sonra, altın sarı ışıkla kaplayın dünyayı ve kendinizi korumaya aldığınız gibi Yaradan’ın nuruyla korumaya alın..

Niyet cümleniz kalbinize akan olacaktır. Sınırlamayın, ilahi nizama bağlanın ve BİR’liğe ve bütüne hizmette olun, çalışmanızı ve öyle diyerek tamamlayın..

Sevgi, şifadır.. unutmayın…

Her gün bu çalışmayla dünya anneye ve tüm kainata katkı olunması niyetiyle..

Yaradan’a, en güzele emanetsiniz, hoşça kalın..

Işıltınıza sahip çıkın ve daimi ışıkta kalın..

Sevgimle,

Aşk OLsun, Şifa OLsun

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.