1. YAZARLAR

  2. Ömer Oktay Bal

  3. İNSTAGRAM İÇİN YENİ GÜNCELLEME YOLDA!
Ömer Oktay Bal

Ömer Oktay Bal

Köşe Yazarı
Yazarın Tüm Yazıları >

İNSTAGRAM İÇİN YENİ GÜNCELLEME YOLDA!

A+A-

İnstagram yepyeni özellikleriyle kullanıcılarına daha iyi bir sosyal medya kullanımı sunacak.


Her geçen gün yepyeni özellikler sunmaya devam eden instagram,kullanıcılarını istediği doğrultusunda sürdürülebilir sosyal medya kullanımı için yeni güncellemerin yolda olduğunu söyleyebiliriz.


İnstagram her bir yeni özelliğiyle rakiplerini geride bırakmayı başarıyor.


Twitter üzerinden sızdırılan bilgiler göre ,instagram yeni özelliklerini test etmeye başladığı iddası ortaya atıldı.Bununla birlikte instagram şirketinin resmi bir açıklaması bulunmamasına rağmen,daha önceden yaşadığımız tercübelerden yola cıkarak söyleyebilirim ki ilerleyen zamanlarda bu özellikler bizi bekliyor.


İnstagram kullanıcıların uygulamada ne kadar süre gezindiğini  gösteren kısım üzerinde çalışmaya devam ediyor.
Bildiğimiz gibi üye olurken kullandığımız Facebook ile giriş yap kısmını daha aktif şekile getirmek isteyen yöneticiler , artık instagram üzerinden facebook'a gelen bildirimleri görebileceğimiz bir kısmında eklenmesi yönünde çalıştıklarını söylenebilir..


Ve bir diğer özellik,hikaye kısmına yeni çıkartmaların gelmesi ana sayfa üzerinde ufak tefek değişikliklerde bizi bekliyor gibi.


Anasayda yer alan hikayeler kısmı biraz daha küçültülebilir,tüm bu özellikler üzerinde çalışan instagram firması yakın zamanda yeni bir güncelleme bile test ettiği özellikleri kullanıcılarına açabilir.

Önceki ve Sonraki Yazılar