1. YAZARLAR

  2. Ömer Oktay Bal

  3. İnternetin Yeni Yüzü
Ömer Oktay Bal

Ömer Oktay Bal

Köşe Yazarı
Yazarın Tüm Yazıları >

İnternetin Yeni Yüzü

A+A-

İnternetle alakalı olarak, yeni nesil çalışmaların hepsinde, farklı bir beklenti var. Mesela bizim işlerimizi halletmesi, bu işleri halletmekle kalmayıp, bizim için düşünmesi ya da benzeri şekillerde kendimiz için yeni yollar yaratması gibi birbirinden farklı pek çok dokunuşu ön plana çıkarmak gibi düşüncelerimiz var. Bu düşüncelerin arasında, aslında teknolojiyi bir araç olarak kullanma fikri çıkıyor karşımıza. Yani aslında istedikten sonra, pek çok konuda ön plana çıkabiliyoruz. Bu sayede daha rahat, daha verimli ve daha estetik bir yenilik ile çalışmalarımızı yürütmüş oluyoruz. Profesyonelliğin ve özverili çalışmaların, her zaman karşımıza çıkarıldığını söyleyebiliriz. Bu sayede, hem biz, hem de bu konu içerisinde arayışta olan insanlar için, çok daha modern bir yakınlık yakalamış olacağız.

İhtiyaç ve çözüm söz konusu olduğu zaman, ikisini de bir arada tutmak için gayet yoğun, gayet temel ve estetik detaylar üretmeyi düşünebilirsiniz. İhtiyaçlarınız için daha çok hizmet, daha rahat çalışa ve daha yenilikçi düşünme konusu ortaya çıkarabilirsiniz. Peki ama nedir bu internetin yeni yüzü? Artık geçmişimizi silebileceğiz!

Amerika ve Avrupa ülkelerinde son yıllarda meşhur olan bir durum var. Unutulma hakkı. Google üzerinde malumunuz hiçbir hakkımız unutulmuyor. Bu haklar arasında, hem daha rahat, hem daha detaylı, hem de daha profesyonel bir çözüm ile çalışma yapıyor iken, bu çalışmaların hepsinde kendimizle ilgili pek çok sonuç üretmiş oluyoruz. Bu da bizler için profesyonel bir beklenti yaratıyor. Yakın zamanda, bu konularla ilgili de güncel hizmetler göreceğiz gibi. Bakalım bu durum ne kadar ilerleyecek ve ne kadar ön plana çıkacak. İnternetin yeni yüzü artık bize unutulma hakkı verecek. Peki ama nasıl ilerleyecek? Yakın zamanda anlatacağız.

Önceki ve Sonraki Yazılar