İzmir Milletvekili Kırkpınar Tire Ve Bayındır’da vatandaşlarla bir araya geldi

İzmir Milletvekili Kırkpınar Tire Ve Bayındır’da vatandaşlarla bir araya geldi

Bayındır ve Tire ilçelerini ziyaret edip, vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar, “Altında ve üstünde yetişen tüm değerleriyle toprağımıza sahip çıkmaya devam edeceğiz." dedi.

Bayındır ve Tire ilçelerini ziyaret eden AK Parti İzmir Milletvekili ve Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Yaşar Kırkpınar, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Bayındır’da Pazar ziyareti yapan Kırkpınar, esnaf ve vatandaşların talep ve beklentilerini dinledi.

Tire ve Bayındır ilçelerinin tarım ve hayvancılık noktasında İzmir için çok önemli bir noktada olduğunu belirten Kırkpınar, hükümet olarak tarım ve hayvancılıkta çiftçi ve üreticiye fayda sağlayacak bir tarım politikası oluşturduklarına dikkat çekti.

Hükümet desteklerinden ve ekonomiden bahseden Kırkpınar, Türkiye Yüzyılı'nın başlıklarından birinin de "üretimin yüzyılı" olduğunu vurguladı. Milletvekili Kırkpınar şunları söyledi;

2-1-1.jpg

“Konu üretim olduğunda bizim için akan sular durur. Ülkemizi yatırım, istihdam, üretim, ihracat ve cari fazla yoluyla büyüme üzerine inşa eden bir iktidar olarak, bir hükûmet olarak bu 5 temel esas üzerine Türkiye'mizi büyüteceğiz. Tarım ve hayvancılığın gelişmesi için diğer alanlarda olduğu gibi bu alanda da sürekli gelişim ve değişim yaşanmasına ön ayak oluyor. Sayın Cumhurbaşkanımız çiftçilerimize yeni destek verileceğini açıkladı. Bu anlamda çiftçimizin sıkıntıya düşmesine asla müsaade etmeyeceğiz. Türkiye olarak özellikle pandemi döneminde toprağı işlemenin üretmenin kısaca tarım ve hayvancılığın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha görmüş olduk. Tarım arazilerinin toplulaştırılmasından sulama tesisleri yapımına, meraların korunmasından depolama ve satış kanallarının geliştirilmesine kadar her alanda sürekli hedef büyütüyoruz. Ülkemizin tarıma uygun her karış toprağının en yüksek verimle ekilmesini ve çiftçilerimizin alın terlerinin karşılığını alabilmesini sağlamayı hedefliyoruz.”

TBMM Genel Kurul çalışmaları sonrası İlçe ziyaretleri yaptığına vurgu yapan Kırkpınar, “AK Parti olarak Cumhurbaşkanımızın liderliğinde hiçbir zaman milletimizden kopmadık. Siyaset yapma sebebimiz olan milletimizle her daim e ele gönül gönüle olduk. Milletimizden gelen herşeyi aklımızın bir köşesine yazdık ve o doğrultuda hizmetlerimize yön verdik. Biz seçimden seçime değil her zaman sahada milletimizin içindeyiz. İnşallah 2023 yılı hem ülkemiz, hem milletimiz hem de partimiz için çok farklı bir yıl olacaktır. Bizler çalışmalarımıza aralıksız olarak devam edeceğiz” dedi.

Milletvekili Kırkpınar, Bayındır ziyaretinin ardından Tire’de vatandaşlarla bir araya geldi. Tire’de hem vefa ziyareti yapan AK Parti İzmir milletvekili yaşar Kırkpınar hem de esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.