İzmir'de emlakçılar, emlaksitem.com ile iş birliğine gidiyor!

İzmir'de emlakçılar, emlaksitem.com ile iş birliğine gidiyor!

İzmir Emlak Komisyoncuları Odası (İZEKO) ile İzmir'in ulusal emlak ilan platform markası emlaksitem.com iş birliği protokolü imzaladı. 

İZEKO üyeleriyle gerçekleşen kahvaltılı toplantıda iş birliğinin detayları paylaşıldı. Toplantıya, İZEKO Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Güleroğlu, İZSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt, emlaksitem.com Yönetim Kurulu Başkanı Ali Talak, İZEKO üyeleri ile  basın mensupları katılım sağladı.

İZEKO Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Güleroğlu ile emlaksitem.com Yönetim Kurulu Başkanı Ali Talak'ın imzaladığı iş birliği protokolü ile İZEKO'ya üye emlakçılara 31 Mayıs'a kadar emlaksitem.com'a ücretsiz ilan girme hakkı tanındı.

İZMİRLİ EMLAKÇILARA 31 MAYIS'A KADAR ÜCRETSİZ KULLANIM!

İzmir'in ulusal emlak ilan platformu markası emlaksitem.com, İZEKO üyelerine 31 Mayıs 2020 tarihe kadar ücretsiz ilan hakkı tanıdı. İZEKO üyesi İzmirli emlakçılar, bu süre zarfında ilanlarını emlaksitem.com üzerinden müşteriye ulaştırma şansı yakalayacak.

"İZMİR'DEN BÜYÜYEREK YÜKSELECEK!"

Toplantıda konuşan emlaksitem.com Yönetim Kurulu Başkanı Ali Talak, İzmir’de bir emlak web sitesine ihtiyaç olduğunu düşüncesiyle yola çıktıklarını dile getirerek, “İzmir’de böyle bir ihtiyacın olduğuna kanaat getirdik ve 8 sene önce ‘emlaksitem.com’a başladık. Türkiye’de iyi bir sıralamadayız. İzmir genelinin yanı sıra İstanbul, Antalya, Ankara, Konya, Mersin, Adana ve tüm Türkiye’de hizmet vermekteyiz. İZEKO ile beraber hareket etmek için şu anda sizlerle birlikteyiz. Türkiye genelindeki oluşumumuzu İzmir’den büyüterek gitmeliyiz. Tüm üyelere 3 ay ücretsiz hak vermek istedik. Denesinler, görsünler, memnun kalırlarsa devam etsinler diye bir önerim oldu oda başkanıma. Başkanımız da bunu olumlu karşıladılar ve bugün bunun için buradayız” dedi.

"İZMİR'E, MESLEĞİNİZE SAHİP ÇIKMAK İSTİYORSANIZ..."

Üyelere destek çağrısında bulunan İZEKO Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Güleroğlu ise, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Sizler, odamıza mevcut sitelerle ilgili yakınmalarınızı hep ilettiniz. Bizler de senelerce, defalarca site kurduk ama olmadı. Oda olarak böyle bir site çok masraflı ve odamız bunu karşılayamaz. Böylece bir arayış içerisine girdik. En son Ali Bey bana bir teklif ile geleceğini söyledi ve bugün bunun için buradayız. Bir zorunluluk yok ancak bu site gerçekten güzel bir site. Eğer bir İzmir firmasına, mesleğimize sahip çıkmak istiyorsak ve diğer portallarla yarışsın istiyorsak, bu siteye destek vereceğiz. Denemeden anlayamayız. Sadece siteye ilan girmek değil, ilanları güncel tutmak, bu teknolojiyi de hazır tutmak gerekiyor. Hiçbir şey yapmasanız bile 100 gün ücretsiz olarak kullanacaksınız. Bence bu siteyi kullanın. Hepimiz kullanalım. Bu işe destek olalım ve İzmir'e, bu markaya destek olalım."

İZSİAD BAŞKANI KÜÇÜKKURT'TAN DESTEK ÇAĞRISI

İzmir Sanayici ve İş İnsanları Derneği (İZSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt ise, "Ben, emlaksitem.com'un ne zorluklarla kurulduğunu biliyorum. Ama asla yılmadı. Çok emek verilmiş bir şirket. Yüksek maliyetlerle kurulmuş bir şirket. Emlaksitem.com, bir İzmir markası. Sahip çıkalım, birlikte büyütelim derim. Ben çevremde, İzmir'in markaları konusunda çok ciddi emek ve destek vermeye çalışıyorum. Sizleri de destek olmaya davet ediyorum" ifadelerine yer verdi.  

topluuu.jpg

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.