MÜLKİYELİLERİN YENİ BAŞKANI NAZLI KAYI

MÜLKİYELİLERİN YENİ BAŞKANI NAZLI KAYI

Mülkiyeliler Birliği İzmir Şubesi'nin Olağan Genel Kurulu 25 Ocak 2020 Cumartesi günü,  EGİAD toplantı salonunda 403 üyenin katılımıyla gerçekleşti.

Bugüne kadar yapılan seçimler arasında en yüksek katılımın sağlandığı seçim tam bir demokrasi şölenine dönüştü. Nazlı Kayı başkanlığında “Mülkiye İçin Hep Birlikte” grubu 238 oy alırken, Dr. Ayhan Bülent Topbaş liderliğindeki “Mülkiye İçin Birlik” grubu 163 oy aldı. Seçim sonucunda Nazlı Kayı başkanlığında “Mülkiye İçin Hep Birlikte” grubu kazandı.

Nazlı KAYI’ın başkanlığında oluşturulan yeni yönetimde Mete HÜSÜNBEYİ İkinci Başkan, Neslihan UYANIK Sayman, Levent ÖZKARDEŞ Genel Sekreter, Tayfun ŞENOL Üye olarak görev alırken Mülkiyeliler Birliği İzmir Şubesi'nin yeni Başkanı Nazlı KAYI Genel Kurul sonrası yaptığı açıklamada “Öncelikle bu güne kadar Şubemizde görev almış yönetimlere yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum. Bizler yeni yönetim olarak bir hayal kurduk. Toplumsal sorunlara sahip çıkan, çevreye duyarlı, şeffaf ve katılımcı yönetim anlayışıyla yola çıktık. Mülkiye değerleriyle kent yaşamına katkı sağlayan; bilimin, sanatın, kültürün daha da öne çıktığı; öğrencilerine ve mezunlarına destek olan; duayen Mülkiyeli büyüklerimizin tecrübeleriyle genç Mülkiyeli mezunlarımızın enerjisini bir araya getirmeyi hedefleyen katılımcı projelerimizi gerçekleştirmek istiyoruz. Tüm Mülkiyeliler ve Mülkiye dostlarının desteğiyle güzel hizmetler vereceğimizi umuyorum.” dedi.

Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri Asena GÜLMEZ, Cihangir ÇAKMAK, Yusuf SARAR, Ali Şahin AKBULUT ve Tarık SERİN olurken; Denetim Kurulu Asil Üyeler Kutret ULUTÜRK, Nilgün ESER, Prof. Jülide KESKEN’den, Denetim Kurulu Yedek Üyeleri ise Murat KOĞACIOĞLU, Nazik IŞIK ve Ruhisu Can AL’dan oluştu.

nazli-kayi.jpg

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum