1. YAZARLAR

  2. Ömer Oktay Bal

  3. Sosyal Medya Ne
Ömer Oktay Bal

Ömer Oktay Bal

Köşe Yazarı
Yazarın Tüm Yazıları >

Sosyal Medya Ne

A+A-

Teknolojinin günlük hayatta çok fazla yer edinmesiyle teknolojik aletlere de sıkça rastlanmaktadır. Bu teknolojik aletlerin tartışmasız en önemlileri ve hayatımızda yer edinenleri telefon ve bilgisayardır. Telefon ve bilgisayarın hayatımıza girmesinden sonra bunlara bağlı olarak internet ve sosyal medya yaygınlaşmıştır. Facebook, İnstagram ve Twitter sosyal medya platformlarından en sık kullanılanlarıdır.
 
 Bu uygulama ve siteler arkadaşlık siteleridir ve dünya nüfusunun çoğu bunlardan bir yada birkaç tanesini kullanmaktadır. Bu sitelerde yeni kişiler tanımakta ya da sosyal paylaşımlar yapmaktadır. Aynı zamanda bilgi içerikli sayfalar takip edilerek genel kültür başta olmak üzere bir çoğu yönden kendinizi geliştirme imkanına sahipsiniz.
 
 Sosyal Medya Kullanımı
 
 Sosyal medya çoğu insan tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Bu kadar insanın kullanıyor oluşu ve hemen hemen her gün paylaşımlar yapılıyor oluşları bu uygulamaların hayatımızda önemli bir yer edinmesini sağlamıştır. Hayatımızda önemli bir yer edinse de aşırıya kamadan kullanılmalıdır. Genel olarak arkadaşlık sitesi olarak kullanılsa da birçoğu faydalı ve iyi web site adreslerinden istifade ederek kendinizi geliştirebilir ve vaktinizi boşa harcamamış olabilirsiniz

Önceki ve Sonraki Yazılar