1. YAZARLAR

  2. Evrim Baloğlu-Özgür Çam

  3. Yeni Ayda burçlar nasıl etkilenecek
Evrim Baloğlu-Özgür Çam

Evrim Baloğlu-Özgür Çam

Yazarın Tüm Yazıları >

Yeni Ayda burçlar nasıl etkilenecek

A+A-

Herkese güzel bir hafta diliyorum…

Bu hafta gökyüzünde yeni ay enerjisini hissedeceğiz. Yeni Ay etkileri Çarşamba gününden itibaren hissedilmeye başlayacak ve Perşembe günü tamamlanacak.  Başak burcunun 0 derecesinde bir yeni ay. Yeni ay zaten yeni başlangıçları anlatır. 0 derece ise bizlere hiç beklemediğimiz, düşünemediğimiz oluşabilecek olayları kontrol edemediğimiz başlangıçları anlatıyor. Bu nedenle bu hafta başlama ve başlatma enerjisini çok desteklemese de olan yeni başlangıçlar için de ani kararlar vermeden biraz izledikten sonra kararlarınızı verin. 

Yeni ayın takımyıldızı ise Uttra Phalgunidir. Bu takım yıldızı arkadaşlık ilişkilerine çok önem veren bir yıldızdır. Bu nedenle bu yeni ay enerjisinde dostluklarımız ile sınanabiliriz. Aynı zamanda düşünme, konuşma ve yazma ile ilgilidir. Bu hafta yine Merkür ve Jüpiter arasında oluşan özel bir etkileşim nedeni ile çevrenizde konuşulanlara, dinlediklerinize dikkat edin. Özellikle aldatmalara karşı hassas davranın. Konuştuğunuz, söz verdiğiniz konulara da özen göstermelisiniz. 

KOÇ BURCU:

Hareketli bir hafta sizleri bekliyor. Ancak Mars gezegenin sizde olması nedeni ile öfkenize ve hareketlerinize dikkat edin. Hafta başında ailevi konular, anne babanız ve gayrimenkul gibi konularda destekleyici enerjilere sahipsiniz. Yeni ay döngüsünde sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. İş ve mesleki konularda hızlı değişimlere açıksınız. Düşmanlarınıza ve rekabet ettiğiniz kişilere de dikkat etmeniz gerekir. 

BOĞA BURCU: 

Bu hafta iletişim trafiğinin yoğun olduğu bir hafta sizleri bekliyor. Yeni ay döngüsü ev alanlarınız, ebeveynleriniz, çocuklar ile ilgili konuların tetiklenmesini sağlayacak. Aileniz ve kişisel alanlarınız arasında denge kurmanız gereken bir süreç olacak. 

İKİZLER BURCU:

Haftaya parasal konular, maddi alanlarınız ve bankacılık işleriniz ile alakalı başlayacaksınız. Bu hafta konuşmak ve iletişim için destekleyici enerjileriniz mevcut. Yeni ay döngüsünde kişisel alanlarınız, gayrimenkul işleriniz, ebeveynleriniz ile ilgili hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. 

YENGEÇ BURCU:

Ay burcunuzda haftaya başlangıç yapıyorsunuz. Bu nedenle daha duygusal ve hassas olabilirsiniz. Yeni ay döngüsünde yakın arkadaşlarınız, kardeşleriniz, iletişim ile ilgili hızlı haberler alabilirsiniz. Ev değişikliği ve gayrımenkul alanlarınız da hızlı bir şekilde değişebilir. 
  
ASLAN BURCU:

Sizlerin uzun süredir yaşadığınız halletmeniz gereken sorunlarınız ile ilgili sınavlarınız olabilir. Düğümlerinizi çözmeniz gerekiyor. Yeni ay ile birlikte ticari konularda, parasal konularınızda, maddi alanlarınızda bir iş teklifi ile ilgili gelişmelere yaşayabilirsiniz. Ancak bu hafta sağlığınıza dikkat etmeniz gerekmektedir. 

BAŞAK BURCU:

Yeni ay sizin burcunuzda gelişecek. Bu nedenle bu hafta hayatınızda beklentileriniz ile ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kişisel konularınızda oldukça yeni ay ile desteklisiniz. Çok fazla detaylara takılmayın. Bu hafta genel olarak sakin kalmaya özen gösterin. 

TERAZİ BURCU:

Haftaya çalışıyorsanız kariyer konularında hızlı bir şekilde giriş yapacaksınız. Yeni ay döngüsü sizlere çevrenizde bulunan birine yardım etmeniz ya da sizin yardım almanız; hedefleriniz ile ilgili hiç beklemediğiniz yeniliklere açılabilirsiniz. Uzun vadeli konularda başlangıç yapmamaya özen gösterin bu hafta içinde. 

AKREP BURCU:

Hafta başında eğitim, ithalat ihracat işleriniz, yurt dışı işleriniz ile ilgili yoğun bir başlangıcınız olacak. Kariyer ve iş ile ilgili konularda güzel etkileriniz mevcut. Yeni ay döngüsünde hedefleriniz, planlarınız adına sizlere yeni fırsatlar ve yeni bakış açıları getirecek. 

YAY BURCU:

Pazartesi itibari ile banka işleri ve parasal konuları halledebileceğiniz güzel enerjiler mevcut. İş ve kariyer alanında tempolu bir hafta sizleri bekliyor. Yeni ay döngüsü de sizlerin kariyer alanlarınız ile ilgili gerçekleşecek. İş ile ilgili yeni bir fırsat, yeni bir bakış açısı ya da yeni bir mevki adına güzel etkileşimler söz konusu.  

OĞLAK BURCU:

Hafta başında ortaklı işleriniz, ikili ilişkileriniz, eşiniz ile ilgili konularda destekli enerjileriniz mevcut. Yeni ay döngüsünde eğitim alanlarınız, yurt dışı bağlantılarınız, yurt dışında yaşama alanlarınız adına gelişmeler yaşanabilir. Aynı zamanda baba ya da otorite konular gündeminizi meşgul edebilir.  

KOVA BURCU:

Hafta başında sağlık konularına dikkat etmelisiniz. Özellikle mideniz hassas olabilir. Yeni ay döngüsünde ikili ilişkileriniz, ortaklı alanlarınız, eşiniz, teklifler ile ilgili konular gündeminizde olacak. Bir ilişki ile ilgili bir konuda karar almak ya da iş konularında vereceğiniz kararlarda sakin davranmaya özen gösterin. 

BALIK BURCU:

Haftaya kişisel işleriniz, rutinleriniz adına oldukça aktif başlayacağınız bir hafta olacak. Yeni ay döngüsünde ikili ilişkileriniz, ortaklı alanlarınız, eşiniz ile yürüttüğünüz işler ile ilgili yeni dönüşümler sizleri bekliyor. Sağlık konularında çok dikkatli davranmanız gerekiyor. Rakipleriniz ile ve düşmanlarınızla restleşmelere girmeyin. Size verilen her söze inanmayın. Yeni başlangıçların sizleri beklediği yeni ay döngüsü sizler ile beraber 

Sevgiyle…
İyi Haftalar…
İnstagram/Twitter: @vedikolikclub
Evrim Baloğlu
Özgür Demirbaş

 

Önceki ve Sonraki Yazılar